Poważny wypadek z udziałem motocyklisty na al. Jana Pawła II w Warszawie. Jedna osoba ranna

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

HORROR W ŚRÓDMIEŚCIU

Poważny wypadek z udziałem motocyklisty na al. Jana Pawła II w Warszawie. Jedna osoba ranna

2022-08-03 18:02

We wtorek (2 sierpnia) doszło do makabrycznego wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Kierowca jednośladu wylądował na jezdni, a jego pojazd zaczął się obracać wokół osi w niekontrolowany sposób. – Mężczyzna miał złamaną nogę. Został przetransportowany do szpitala – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu.

Motocyklista huknął w tył samochodu osobowego

Wieczorem 2 sierpnia doszło do poważnego wypadku drogowego na al. Jana Pawła II w warszawskim Śródmieściu. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki renault. Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”. Rozmawiał ze świadkami.

Do zderzenia doszło w okolicach godziny 21 na al. Jana Pawła II. W samochód osobowy wjechał motocykl marki yamaha. Wszystko miało miejsce na lewym pasie jezdni w kierunku Arkadii – przekazał dziennikarz.

Najprawdopodobniej kierujący jednośladem nie zdążył zareagować na zmianę pasa ruchu osobówki. – Motocyklista nie zdążył wyhamować do 0 i uderzył w tył pojazdu. Motocykl upadł bokiem i jeszcze przez kilkadziesiąt metrów sunął po jezdni. Jego silnik cały czas działał i najprawdopodobniej doszło do jakiejś blokady gazu, bo jednoślad zaczął się obracać wokół własnej osi w niekontrolowany sposób – dodał.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek na al. Solidarności w Warszawie. Tymczasowy areszt dla 19-letniego Białorusina

Kierujący jednośladem trafił do szpitala ze złamaną nogą

Motocyklista z obrażeniami całego ciała został przetransportowany do szpitala. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna doznał poważnego złamania nogi. Policja kierowała podróżujących al. Jana Pawła II na objazdy.

Za motocyklistą jechało jeszcze kilka innych jednośladów, najprawdopodobniej byli to znajomi poszkodowani – podsumował dziennikarz „Super Expressu”.

Luksusowy Harley-Davidson zderzył się z BMW

Informowaliśmy również o makabrycznym wypadku na skrzyżowaniu ulic Powązkowskiej i Słodowieckiej na warszawskiej Woli.

W niemiecką furę z całym impetem wjechał motocyklista. Kierujący wyleciał z jednośladu i uderzył głową w krawężnik kilka metrów dalej. W stanie ciężkim przetransportowano go do szpitala.

WIĘCEJ TUTAJ: Na warszawskiej Woli doszło do makabrycznego wypadku. Luksusowy Harley-Davidson zderzył się z BMW

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają