Protest mieszkańców Wesołej przeciwko WOW

i

Autor: ESKA INFO Protest mieszkańców Wesołej przeciwko WOW

Protest mieszkańców Wesołej i Sulejówka. Ogromne utrudnienia w stolicy! [WIDEO, AUDIO]

2019-05-20 18:02

Mieszkańcy Wesołej i Sulejówka protestują przeciwko budowie Wschodniej Obwodnicy Warszawy. Tym razem zebrali się przed Ministerstwem Infrastruktury i przejdą w kierunku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

To już dziewiąty protest mieszkańców Wesołej przeciwko budowie Wschodniej Obwodnicy Warszawy. Tym razem zebrali się przed Ministerstwem Infrastruktury. O godzinie 16.00 wyruszyli pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. 

 

Czytaj także: IMGW ostrzega: Kolejne burzowe zagrożenia w Warszawie i całym woj. mazowieckim!

- Będziemy zbierać podpisy pod petycją do ministra Adamczyka, żeby wstrzymał prace projektowe i budowlane nad Wschodnią Obwodnicą Warszawy, którą wprowadza przez centrum naszej dzielnicy - Karina Białek, Stowarzyszenie Sąsiedzi dla Wesołej. 

Czytaj także: Warszawski Wilhelm Tell: Strzelał z kuszy, trafił do aresztu

Utrudnienia

Kierowcy muszą się przygotować na ogromne utrudnienia. Zablokowany będzie prawy pas ruchu od ulicy Chałubińskiego przez al. Armii Ludowej, Waryńskiego, plac Unii Lubelskiej i do Alei Ujazdowskich. Protest przed KPRMem będzie trwał do godziny 19.

Protest mieszkańców Wesołej przeciwko WOW

i

Autor: ESKA INFO Protest mieszkańców Wesołej przeciwko WOW

Na miejscu jest nasz reporter, Damian Wilczyński. 
POSŁUCHAJ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają