Przasnysz. Najpierw nauczycielka, teraz pracownica. Kolejny zgon w SP nr 1

i

Autor: Keres 40/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Nie żyje wieloletnia pracownica Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu (na zdj.)

Przasnysz. Najpierw 52-letnia nauczycielka, teraz 44-letnia pracownica. Kolejny zgon w SP nr 1

2022-02-02 10:00

Nie żyje wieloletnia pracownica Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu. Placówka poinformowała o śmierci 44-letniej Ewy Krajewskiej w poniedziałek, 31 stycznia. To już drugi w krótkim odstępie czasu zgon osoby związanej z SP nr 1 w Przasnyszu. W piątek, 21 stycznia, zmarła nauczycielka Karolina Olewniczak. Miała 52 lata.

Przasnysz. Najpierw nauczycielka, teraz pracownica. Kolejny zgon w SP nr 1

Nie żyje Ewa Krajewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu. Wieloletnia pracownica zmarła w wieku 44 lat, o czym placówka poinformowała w poniedziałek, 31 stycznia. - Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci wieloletniej pracownicy naszej szkoły, Pani Ewy Krajewskiej. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako życzliwa, wspaniała Osoba. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia - czytamy na profilu facebookowym SP nr 1 w Przasnyszu. To już drugi zgon osoby związanej z przasnyską placówką, i to w ciągu krótkiego okresu. W piątek, 21 stycznia, zmarła nauczycielka Karolina Olewniczak, która miała 52 lata. Zgodnie z jej wolą szkoła w Przasnyszu apelowała przy tej okazji o wspomożenie tegorocznej zbiórki w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pisaliśmy o tym tutaj: Nie żyje Karolina Olewniczak. Ostatnia wola nauczycielki z Przasnysza wyciska łzy.

Czytaj też: 48-latka spod Płocka znaleziona martwa przez męża. Na jej ciele były obrażenia. Prokuratura ujawnia prawdę!

Czytaj też: Czerwonka Szlachecka. Zamordowali go dla spadku, gdy wybrał się na przejażdżkę. Sąd drastycznie obniżył karę!

Sonda
Jak oceniasz poziom edukacji w polskich szkołach?
Po serii tragicznych samobójstw w Złotych Tarasach pojawiły się nowe zabezpieczenia

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki