Przybył kolejny milioner! Główna wygrana w Lotto Plus trafiła do Ostrowi Mazowieckiej

i

Autor: Totalizator Sportowy Okrągły milion złotych, główna nagroda w Lotto Plus, powędrowała do mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej

Ogromna wygrana!

Przybył kolejny milioner! Główna wygrana w Lotto Plus padła w Ostrowi Mazowieckiej

2022-09-26 16:01

Okrągły milion złotych, główna nagroda w loterii Lotto Plus, powędrowała do mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej. Szczęśliwy kupon został zakupiony w kolekturze przy ul. Kilińskiego 1. Zwycięskie liczby wylosowane w sobotę, 24 września, w Lotto Plus to: 12, 32, 33, 37, 44, 48. Jak informuje Lotto.pl, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej skreślił je na chybił trafił.

Przybył kolejny milioner! Główna wygrana w Lotto Plus trafiła do Ostrowi Mazowieckiej

Główna wygrana w Lotto Plus, czyli milion złotych, powędrowała do Ostrowi Mazowieckiej. Jak informuje czytamy na stronie internetowej lotto.pl, mieszkaniec miasta zakupił swój kupon w kolekturze przy ul. Kilińskiego 1. W sobotę, 24 września, dowiedział się z kolei, że skreślone przez niego na chybił trafił szczęśliwe liczby pojawiły się w losowaniu. Są to: 12, 32, 33, 37, 44, 48. Żeby zagrać o milion złotych w Lotto Plus, należy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto i poprosić o grę z Plusem. 

Czytaj też: Ciągnik wlókł za sobą 31-latkę! Przerażający wypadek pod Mławą

Informując o wygranej, która trafiła do Ostrowi Mazowieckiej, Lotto przypomina także, że we wtorek, 27 września, do wygrania są kolejne pieniądze:

  • 140 mln zł w Eurojackpot;
  • 4 mln zł w Lotto;
  • 1 mln zł w Lotto Plus.

Losowanie, w którym poznamy zwycięzców dwóch ostatnich gier Lotto, można śledzić we wtorek o godz. 22:00 na antenie TVP3, na lotto.pl, profilu facebookowym i kanale Youtube.

Nie przegap również: Płock. Tajemnicza śmierć 46-latka. Jego ciało znaleziono w biały dzień na ulicy

Jak grać w Lotto i Lotto Plus?

Lotto to niezmiennie najpopularniejsza gra losowa w Polsce. Jak grać w Lotto? Zagrać w Lotto można na wiele sposobów - wystarczy udać się do kolektury i poprosić o kupon Lotto, zagrać na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO.

Pojedynczy zakład kosztuje 3 zł, a grać można o naprawdę wielkie pieniądze - pula na "szóstki" to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, zagrasz o milion w Lotto Plus. Należy wybrać 6 z 49 liczb - wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił. Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej możesz typować własne liczby, grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony. Zdecyduj, czy grasz z Plusem.

Aby zwiększyć szanse na wielką wygraną, zagraj w Lotto z Plusem. W punkcie sprzedaży zgłoś to sprzedawcy lub zaznacz pole na blankiecie. Wybierz opcję gry z Plusem, grając na lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej. Liczby z Twojego zakładu Lotto wezmą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodatkowa szansa do zakładu kosztuje tylko złotówkę!

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony. Grając w Lotto w punkcie sprzedaży, możesz zagrać z Super Szansą. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu. Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Możesz zagrać na 10 kolejnych losowań, a grając przez Internet możesz wybrać opcję subskrypcji, dzięki czemu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia! Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal.

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza. Ciesz się wygraną.

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim Koncie Gracza.

Sonda
Grasz w Lotto?