Jak to się stało!?

Tajemnicza śmierć rowerzysty pod Legionowem. Przewrócił się na ścieżce rowerowej i umarł!

2022-09-25 18:15

Do niecodziennej sytuacji doszło w niedzielę. 25 września, w miejscowości Józefów pod Legionowem. Jadący na rowerze mężczyzna nagle przewrócił się na ścieżce rowerowej… i umarł. Przyczyny i okoliczności jego tajemnicze śmierci wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratura.

Nie żyje rowerzysta

Informację o tajemniczym zgonie pod Legionowem potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Do wypadku doszło w niedzielę, 25 września, kilka minut po godz. 12 na ul. Strużańskiej w Józefowie.

Nie przegap: Przerażający wypadek pod Siedlcami. BMW owinęło się wokół pnia!

Około 60-letni rowerzysta jechał ścieżką rowerową. Nagle upadł na ziemię. Niestety, jego serce już nigdy więcej nie zabiło. Mężczyzna z nieustalonych jeszcze przyczyn zginął na miejscu. Jak udało nam się dowiedzieć, policja wykluczyła już udział jakiegokolwiek innego pojazdu w tym tragicznym zajściu.

Co było przyczyną zgonu rowerzysty?

Jak podkreślił Rafał Rutkowski ze stołecznej policji, na miejscu funkcjonariusze prowadzili działania pod nadzorem prokuratora. Mundurowi będą wyjaśniali, co wydarzyło się w Józefowie. Dlaczego rowerzysta nagle upadł i umarł? Co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci? Prawdopodobnie odpowiedzi na te pytania przyniosą dopiero wyniki sekcji zwłok zmarłego rowerzysty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają