Kolejny zaginiony w 2022 roku mężczyzna z Pułtuska. Gdzie jest 32-letni Damian?

2022-01-25 9:59
Pułtusk. Drugi taki przypadek po Nowym Roku. Zaginął 32-letni Damian!
Autor: SOS Zaginięcia/Facebook.com Zaginął 32-letni Damian Kowalewski z Pułtuska, którego szukają rodzina i policja

Zaginął 32-letni Damian Kowalewski z Pułtuska. 8 stycznia br. mężczyzna wyjechał do Holandii, by rozpocząć pracę. Ostatni raz był widziany w mieście Amstelveen, gdzie mieszkał, w dniu 17 stycznia. Od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną, a jego telefon pozostaje nieaktywny. O zaginięciu 32-latka została poinformowana komenda policji w Pułtusku.

Pułtusk. Drugi taki przypadek po Nowym Roku. Zaginął 32-letni Damian!

Damian Kowalewski, mieszkaniec Pułtuska, zaginął - informuje profil facebookowy SOS Zaginięcia. 32-latek wyjechał z Polski do Holandii 8 stycznia br., gdzie miał podjąć pracę. Mężczyzna zamieszkał w Amstelveen, i to tam był widziany po raz ostatni w dniu 17 stycznia. Od tamtej pory rodzina nie ma z nim kontaktu, a jego telefon pozostaje nieaktywny. W dniu zaginięcia mieszkaniec Pułtuska był prawdopodobnie ubrany w zimową kurtkę z zewnętrznymi kieszeniami w kolorze khaki, spodnie jeansy i miał na sobie sznurowane czarne glany za kostkę. 32-latek może też mieć czarny plecak i gitarę akustyczną w tym samym kolorze. Zaginiony mężczyzna ma ok. 188 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemne blond włosy z wygolonymi bokami, niebieskie oczy i następujące znaki szczególne w postaci kolczyków: sztanga prawe ucho u góry, lewa strona nosa (stożek), dolna warga po prawej stronie (kółko), lewa chrząstka w uchu (kółko) i tatuaży: klatka piersiowa - 2 jaskółki pod obojczykami trzymające chustę z napisem „King of fools”; rewolwer po prawej stronie biodra; wzory, jak czaszki, róże, gwiazdki, wzory muzyczne, na prawej łydce.

- Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku - oficer dyżurny tel. +48 47 7034200 lub na numer alarmowy 112. Można również napisać bezpośrednio do strony #SOSZaginięcia - czytamy na profilu facebookowym SOS Zaginięcia.

To już drugi w ostatnim czasie przypadek zaginięcia młodego mieszkańca Pułtuska. Na początku roku urwał się ślad po 26-letnim Tobiaszu K., który pojechał do pracy, ale ostatecznie tam nie dotarł. Mężczyzna został znaleziony martwy ok. 14 km od Pułtuska - pisaliśmy o tym tutaj: Pułtusk. 26-letni Tobiasz znaleziony martwy. Wyniki sekcji zwłok przerażają!

Czytaj też: Przyjechała z dziećmi odpocząć, a padła ofiarą zbiorowego gwałtu! Przed sądem krewny jej narzeczonego

Czytaj też: Nie żyje właściciel Hotelu Płock. Czesław Krakowski był senatorem PSL, działał też w Samoobronie

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Starogard Gdański. 10-tygodniowa dziewczynka nie żyje. Została skatowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE