Mielec: Używał fałszywego prawa jazdy. Grozi mu nawet 5 lat więzienia

i

Autor: policja.gov.pl

Pułtusk: Pijany policjant za kierownicą! Oficer z 3 promilami

2021-07-30 18:49

Szokujące doniesienia spod Pułtuska. Policjanci zatrzymali na drodze kompletnie pijanego… policjanta. Jak podaje RMF FM to wysoki rangą oficer Komendy Stołecznej Policji! Miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. W takim stanie był śmiertelnym zagrożeniem – dla siebie i dla innych kierowców. To cud, że nie doszło do tragedii.

Pijany policjant za kierownicą samochodu! Szokujące informacje z Pułtuska. To właśnie tu – na trasie Różan-Pułtusk, kierowcy zadzwonili pod 112, widząc manewry jednego z kierowców. Policjanci zatrzymali… innego policjanta. To – jak podaje RMF FM – wysoki rangą oficer Komendy Stołecznej Policji. Zdecydowanie w tym momencie nie przyniósł chluby swojej formacji. A do tego spowodował śmiertelne zagrożenie – nie tylko dla siebie, ale też przede wszystkim dla innych kierowców. Miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. W takim stanie nie da się prowadzić samochodu! Portal rmf24.pl podaje, że funkcjonariusz jest oficerem Wydziału Technik Operacyjnych Komendy Stołecznej Policji. Do zatrzymania doszło po alarmujących zgłoszeniach od innych kierowców. Byli przerażeni „stylem jazdy” mężczyzny i słusznie podejrzewali, że może być pijany.

Zobacz też: Kluczkowice: Były policjant zastrzelił 16-latka? Krwawa zbrodnia

Posłuchajmy bohaterów. Co dziś Powstańcy Warszawscy chcą przekazać młodym

Policjanci z Pułtuska zatrzymali opla i przebadali jego kierowcę. Miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Jak podaje RMF FM, okazało się, że to oficer policji, więc o całej sprawie powiadomiono prokuraturę. Mężczyźnie grozi odpowiedzialność karna za jazdę pod wpływem i prawdopodobnie gigantyczne problemy w pracy. Na razie miał zostać zawieszony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE