Radio Nowy Świat ma już rok! W specjalnej ramówce koncert Szansa na szympansa

i

Autor: Pixabay Radio Nowy Świat ma już rok

Radio Nowy Świat ma już rok! W specjalnej ramówce koncert "Szansa na szympansa"

2021-07-09 21:15

Internetowe Radio Nowy Świat ma już rok! Dokładnie 10 lipca 2020 roku Wojciech Mann przywitał słuchaczy słowami: - To nie jest stara Trójka, to nie jest nowa Trójka, to jest Radio Nowy Świat. Obchody urodzin radia rozpoczęły się już w piątek. Na słuchaczy czeka moc atrakcji i wyjątkowych wydarzeń. Zobacz, co zaplanowano na sobotę!

Dokładnie rok temu wystartowało internetowe Radio Nowy Świat. Z tej okazji na dwa dni została zmieniona ramówka stacji. Obchody urodzin rozpoczęły się już w piątek programem "Poranna Manna" (godz. 6-10). Warto zaznaczyć, że była to pierwsza audycja, która pojawiła się w tej rozgłośni 10 lipca 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ: Makabra na Bemowie. Nawet nie zauważył, że zabił kobietę autobusem. Mamy szokujące nagranie

W piątek przez cały dzień słuchacze radia mogli słuchać życzeń od słuchaczy z całego świata i uznanych autorów polskiej kultury. Co więcej, patroni radia, czyli słuchacze wspierający stację finansowo na platformie Patronite, zorganizowali zjazd w Ranchu Pod Bocianem w miejscowości Przypki niedaleko Warszawy. To właśnie stamtąd był nadawany popołudniowy program.

Prawdziwe atrakcje czekają słuchaczy jednak przede wszystkim w sobotę. O godz. 10 rozpocznie się specjalne, trzygodzinne wydanie "Koncertu Życzeń". Program ten poprowadzą Joanna Kołaczkowska, Piotr Bukartyk i Wojciech Malajkat. Co więcej, przez cały dzień prezentowane będą też audycje specjalne, a o godz. 18 program Magdy Jethon i Marii Zamachowskiej "To jest Radio Nowy Świat".

Jednak najważniejszym wydarzeniem związanym z obchodami pierwszych urodzin stacji będzie koncert "Szansa na szympansa". Rozpocznie się on o godz. 19, a jego formuła będzie przypominać telewizyjny program "Szansa na sukces", który przez prawie 20 lat na antenie TVP2 prowadził Wojciech Mann, obecny dziennikarz Radia Nowy Świat.

NIE PRZEGAP: Trzaskowski ma gigantyczny problem. Warszawiacy przestaną płacić za śmieci? Jest decyzja

Podczas tego wyjątkowego koncertu zaśpiewają najmłodsi dziennikarze Radia Nowy Świat, a w jury oceniającym ich występy zasiądą Ania Rusowicz, Lena Piękniewska, Zofia Nowakowska, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau, i Piotr Bukartyk. Wydarzenie będzie transmitowane również w mediach społecznościowych.

To nie koniec atrakcji. Z okazji swoich pierwszych urodzin stacja przygotowała również specjalną piosenkę "Tango Nowy Świat". Tekst do utworu napisał Michał Rusinek, a muzykę - Łukasz Borowiecki. Piosenkę wykonują Monika Borzym, Kuba Badach, Wojciech Waglewski i Zbigniew Zamachowski. Do urodzinowej piosenki powstał również teledysk, którego premiera przypada właśnie na sobotę, 10 lipca.

Mrożący krew w żyłach film z wypadku na Bemowie. Kierowca nie zobaczył, że zabija kobietę.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany