Rafał Trzaskowski

i

Autor: facebook

Rafał Trzaskowski w akcji. Co robił prezydent Warszawy? Wiele osób będzie zaskoczonych [WIDEO]

2021-05-27 11:30

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy zamienił garnitur na strój wolontariusza. - Warszawa szczepi, a wolontariusze pomagają – wśród nich również ja. Dziś pracowałem w Punkcie Sczepień Powszechnych w Wawrze – pochwalił się na swoim Facebooku Rafał Trzaskowski. Urząd miasta robi co może, aby zachęcić do szczepień przeciwko COVID-19. Tym razem prezydent zaprosił do wzięcia udziału w wolontariacie.

Zostań wolontariuszem w punkcie szczepień przeciw COVID-19

Wolontariat można odbyć w jednym z 4 powszechnych punktów szczepień:

  • na Stadionie Legii,
  • w Białołęckim Ośrodku Sportu,
  • w Hali Sportowej OsiR na Targówku,
  • w Wawerskim Centrum Kultury.

Zapisanie się do wolontariatu jest niezwykle proste. Aby pomóc przy szczepieniach należy wejść na stronę ochotnicy.waw.pl i przejść do zakładki „dla wolontariusza”. Punkty Szczepień Powszechnych działają 7 dni w tygodniu od godz. 8:00 do 18:00, a liczba godzin pracy jest dowolna.

Zobacz koniecznie: 27.05.2021 Koronawirus w Polsce: Ile zakażeń w czwartek (27 maja)? Stan zachorowań w woj. mazowieckim [RAPORT KORONAWIRUS 27.05.2021]

Rafał Trzaskowski pomagał przy szczepieniach przeciw koronawirusowi

- Obecnie mamy 250 wolontariuszy. Liczba jest dynamiczna. Ludzie cały czas się zmieniają, jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Ostatnio uruchomiliśmy też możliwość pracy w wolontariacie dla 16 latków – podaje Marzena Wojewódzka z biura prasowego urzędu miasta.

Z warszawskich punktów szczepień (powszechnych oraz populacyjnych) skorzystało już 190 tys. osób, a 40 tys. osób przyjęło już drugą dawkę. Obecnie najczęstszą wśród podawanych szczepionek jest Pfizer.

- Potrzebujemy więcej wolontariuszy – apeluje Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy.

Sprawdź: Rafał Trzaskowski pokazał nieznane dotąd zdjęcie. Wszyscy są zachwyceni. Poruszające wspomnienie

Szczury u Trzaskowskiego! Kopią dołki przed ratuszem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE