Raper napisał piosenkę o Borkosiu! "Oddaję Ci hołd, bohater na wieki". Wzruszająca reakcja medyka!

2021-11-25 7:44

Warszawski raper Andrzej Gardian napisał wzruszającą piosenkę dla swojego przyjaciela Borkosia. - „Usłyszałem cię, Przyjacielu, i obudziłem się ze śpiączki” - powiedział ranny w wypadku medyk w rozmowie z portalem Warszawa w Pigułce. Ratownik został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej po 21 dniach.

Borkoś wybudził się 12 listopada. Tego samego dnia ukazał się utwór Andrzeja Gardiana pt. „Borkoś – MotoAmbulans”. Piosenka jest hołdem dla rannego medyka. „Życie ludzkie takie kruche, Ty uratowałeś setki. Oddaję Ci hołd, bohater na wieki” – rapuje Gardian. Borkoś 18 listopada pierwszy raz od wypadku opublikował post na Facebooku. - Witam Was, moje kochane mordeczki! Wróciłem! - napisał. Wiadomość wywołała ogromną radość i poruszenie. Pod postem pojawiło się wiele tysięcy reakcji oraz komentarzy ze słowami wsparcia.

Wypadek, w którym ucierpiał Marcin „Borkoś” Borkowski odbił się szerokim echem w mediach. Borkoś jest postacią znaną nie tylko w świecie ratownictwa medycznego. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie edukuje swoich widzów, jak pomagać poszkodowanym w wypadkach osobom. W tym celu nagrywał własne interwencje, aby pokazać swoją pracę od kuchni.

Borkoś wraca do zdrowia

Dobre informacje o stanie zdrowia medyka przekazał prezes stołecznego WOPR-u. - Leży na ortopedii. Jest połamany, ale żyje. Przed nim długa rehabilitacja - powiedział 18 listopada w rozmowie z "Super Expressem" Paweł Błasiak. Dodał, że Marcin jest pełen zapału i pozytywnej energii. Planuje powrót do pracy, gdy tylko odzyska pełnię sił.

Sonda
Czy wpłacisz pieniądze na rehabilitację "Borkosia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE