Frezowanie ulicy Wiertniczej

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Frezowanie ulicy Wiertniczej

Przed nami kolejne remonty nawierzchni dróg na Wilanowie [ZMIANY W KOMUNIKACJI]

2018-08-01 18:19

Po remoncie ul. Powsińskiej nadszedł czas na frezowanie ul. Wiertniczej.

Kontynuacja robót drogowych

Od piątku (3.08), od godz. 22:00, do poniedziałku (6.08), do godz. 4:00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia (w kierunku Wilanowa) ul. Wiertniczej na odcinku od ul. Nałęczowskiej do ul. Kosiarzy (bez skrzyżowania). Na zamkniętym odcinku zostanie wymienione 10 500 metrów kwadratowych nawierzchni asfaltowej jezdni, na długości 1,05 km.

Jadący od strony centrum będą musieli skręcić w ulice Augustówka lub Nałęczowską. Z kolei z ulic Augustówka i Nałęczowskiej będzie można pojechać tylko prosto lub skręcić w stronę centrum.

Na czas robót zostanie zamknięte połączenie z ul. Wiertniczej z ulicami Łowczą i Lentza. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Nałęczowska – Jana III Sobieskiego – al. Wilanowska. Przejścia dla pieszych będą zamknięte na przemian.

Roboty drogowe na ulicy Wiertniczej - mapa

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Roboty drogowe na ulicy Wiertniczej - mapa

>>> 3-latka wypróżniła się na środku galerii handlowej. "Toalety 200 metrów dalej"

Objazdy

Autobusy linii 180 (tylko w kierunku krańca Wilanów) pojada ulicami: Nałęczowska – Jana III Sobieskiego – al. Wilanowska. Linia nocna N31 zostanie skierowana do krańca Wilanów i pojedzie ulicami: Augustówka – Zawodzie – Kobylańska – Tuzinowa – Syta – Z. Vogla – Przyczółkowa – al. Wilanowska.

Remont ulicy Wiertniczej jest kontynuacją wcześniejszych prac prowadzonych przez cztery weekendy na ul. Powsińskiej. Wówczas wyremontowane zostało 48 000 metrów kwadratowych na długości niemal 2 km między ulicami Idzikowskiego a Nałęczowską. To 24 remont, który Zarząd Dróg Miejskich przeprowadził w tym sezonie, a jednocześnie jeden z najdłuższych remontowanych ciągów ulic.

Zobacz również: Zakonnicy zatrzymali pijanego włamywacza i zamknęli go w składziku

Zobacz To Wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE