Remont w trakcie kwarantanny? To nie jest dobry pomysł: Sąsiedzi będą WŚCIEKLI!

2020-04-04 9:39 PIK
remont mieszkania
Autor: Photos.com

Dla wielu osób czas przymusowego zamknięcia to doskonała okazja do przeprowadzenia remontu mieszkania. Jednak sąsiadom się to nie spodoba, szczególnie jeśli pracują zdalnie i mają uczące się, również zdalnie, dzieci.

Ludzie siedzą w domach na przymusowo zamknięci w domu i często nie mają co robić. Biorą się wiec za latami odkładane remonty i naprawy. Dlatego przez ostatnie tygodnie bloki aż trzęsą się od wiercenia, stukania i remontowych łomotów. Jednak nie wszystkim to się podoba.

Chcesz iść na spacer do lasu? Rząd ZAKAZAŁ, a Polacy dostali szału!

Szanowni sąsiedzi! Czy wiercenie i remonty to dobry pomysł, kiedy wszyscy obligatoryjnie są w domach? Podpowiem: NIE!!! Dzieci mają lekcje online, nauczyciele prowadzą zajęcia, większość z nas pracuje zdalnie. To nie są wakacje i czas wolny. Dziękujemy za zrozumienie! - taka kartka pojawiła się na drzwiach wejściowych jednego z warszawskich bloków.

Wspaniała inicjatywa: każda pomoc się liczy!

Remont w czasie kwarantanny? Kiepski pomysł!
Autor: facebook Remont w czasie kwarantanny? Kiepski pomysł!

Powiesił ją jeśli nie wściekły, to na pewno mocno zmęczony lokator, który miał już dość remontów w okolicznych mieszkaniach. I właściwie trudno mu się dziwić - szczególnie jeśli sam pracuje zdalnie a równocześnie musi ogarniać lekcje dzieci. I to wiercenie piętro wyżej... Wiec w imię dobrych kontaktów międzysąsiedzkich - dogadajcie się!

W czasie kwarantanny młodzi się nudzą... I kradną wiertarki!