Rodzina pojechała odpocząć nad wodą, do domu wrócą bez syna. Nie żyje 17-letni chłopak

i

Autor: POLICJA Rodzina pojechała odpocząć nad wodą, do domu wrócą bez syna. Nie żyje 17-letni chłopak

KOLEJNY KOSZMAR

Rodzina pojechała odpocząć nad wodą, do domu wrócą bez syna. Nie żyje 17-letni chłopak

2023-08-20 12:41

Przy takich wiadomościach łzy same napływają do oczu. W piątek (18 sierpnia) na niestrzeżonym kąpielisku w miejscowości Brzóze Małe doszło do koszmaru. W wodzie zginął 17-letni chłopak. Chwilę wcześniej odpoczywał nad brzegiem ze swoją rodziną, w tym z ojcem. Nastolatek wszedł do wody i zniknął pod taflą. Nie udało się go uratować.

Brzóze Małe. Koszmarny wypadek nad wodą. Nie żyje 17-latek

Pierwsi o tej tragedii poinformowali dziennikarze lokalnego portalu "ciechanowinaczej.pl". Jak słyszymy, w piątek, 18 sierpnia w okolicach godziny 15 doszło do utonięcia młodego chłopaka. Sytuacja miała miejsce w miejscowości Brzóze Małe w gminie Rzewnie.

O szczegółach tragedii powiedziała Monika Winnika z makowskiej policji. - 17-latek odpoczywał nad tym zbiornikiem ze swoją rodziną, w tym z ojcem. W niektórych miejscach zbiornik jest bardzo głęboki. W tym przypadku, w pewnym momencie 17-latek zniknął rodzinie z oczu. Natychmiast powiadomiono odpowiednie służby i na miejscu zjawili się ratownicy. Po 45 minutach udało się nastolatka wyłowić. Podjęto próbę reanimacji, ale nie udało się przywrócić mu czynności życiowych - powiedziała policjantka podczas rozmowy z dziennikarzem "ciechanowinaczej.pl".

Policjanci apelują i przestrzegają. W samym czerwcu na terenie całego kraju doszło do 60 utonięć, a w lipcu do kolejnych 86. 

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany