Oni zginęli w katastrofie samolotu w Chrcynnie. Pożegnanie warszawskiego aeroklubu łamie serce

i

Autor: Aeroklub Warszawski/Facebook Oni zginęli w katastrofie samolotu w Chrcynnie. Pożegnanie warszawskiego aeroklubu łamie serce

Nowe fakty

Są wyniki sekcji zwłok 4 ofiar katastrofy samolotu w Chrcynnie. Prokuratura przekazała szczegóły

2023-07-20 16:31

Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok 4 ofiar poniedziałkowej katastrofy samolotu w Chrcynnie. Mowa jest o potwornych obrażeniach, jakie odniosły ofiary tego tragicznego zdarzenia. Samolot, którego piloci utracili nad nim kontrolę zarył skrzydłem w ziemię i uderzył prosto w hangar pełene ludzi. Siła uderzenia była tak ogromna, że budynek częściowo się zawalił.

Katastrofa samolotu w Chrcynnie. Są wyniki sekcji zwłok 4 ofiar

Informacje o tragedii podała w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce. - Wstępne informacje przekazał biegły patomorfolog. Bezpośrednią przyczyną zgonu jednego z mężczyzn był rozległy uraz klatki piersiowej połączony z krwotokiem. Natomiast przyczyną zgonów pozostałych trzech ofiar, w tym kobiety, były rozległe urazy głowy połączone z wielomiejscowym, głębokim zranieniem mózgu – powiedziała prok. Elżbieta Edyta Łukasiewicz. Dzień wcześniej pojawiły się informacje o przyczynach śmierci piątej ofiary. Pilot zginął w wyniku urazu głowy i stłuczenia płuc.

Niestety w środę, 19 lipca, zmarła szósta osoba. Instruktor spadochronowy walczył o życie na OIOM w Szpitalu Bródnowskim. Lekarzom nie udało się go uratować. Skecję zwłok Artura Z. śledczy zaplanowali na piątek, 21 lipca. W szpitalach przebywa jeszcze 7 innych osób poszkodowanych w tym dramatycznym wypadku.

"Super Express" dotarł do relacji lekarza, który uczestniczył w akcji ratunkowej na miejscu wypadku. Jego wstrząsającą relacjęprzeczytasz TUTAJ.

Chrcynno — katastrofa samolotu. Maszyna wbiła się w hangar
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?