Sam zgłosił się na policję. To, co wyciągnął z plecaka, zszokowało funkcjonariuszy! Grozi mu kilka lat w więzieniu!

i

Autor: Shutterstock

ZSZOKOWAŁ WSZYSTKICH

Sam zgłosił się na policję. To, co wyciągnął z plecaka, zszokowało funkcjonariuszy! Grozi mu kilka lat w więzieniu!

2023-05-19 11:24

35-letni mieszkaniec stolicy sam zgłosił się na komendę. Gdy mundurowi przekazali mu, że nie mają podstaw do jego zatrzymania, z plecaka wyciągnął środki odurzające i substancje psychoaktywne w postaci grzybków halucynogennych. Twierdził, że poczucie winy nie pozwalało mu normalnie funkcjonować! Policjanci nie potrafili mu odmówić…

Warszawa, Mokotów. Przyszedł na policję z narkotykami. Sumienie nie pozwalało mu normalnie funkcjonować

Na mokotowską komendę zgłosił się młody mężczyzna, który oświadczył, że ma przy sobie narkotyki i chce dobrowolnie poddać się karze. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 15 maja. Jak twierdził, poczucie winy nie pozwalało mu normalnie funkcjonować. Po tych słowach mężczyzna wyciągnął z plecaka woreczek z suszem roślinnym i grzybkami halucynogennymi.

35-latek oświadczył, że jest porządnym obywatelem, narkotyki które nabył około dwóch tygodni temu posiadał na własny użytek – przekazała Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

W dalszej części przeprowadzonych czynności, badania narkotykowe potwierdziły, że przekazane przez mężczyznę środki to marihuana i substancje psychoaktywne.

Ostatecznie 35-latek, który przyszedł do komendy z narkotykami, został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Sonda
Czy wszystkie interwencje policjantów powinny być nagrywane?
Nasi Partnerzy polecają