Sklepy otwarte 3 czerwca 2021 w Warszawie. Gdzie można zrobić zakupy w Boże Ciało?

i

Autor: Pixabay Sklepy otwarte 3 czerwca 2021 w Warszawie. Gdzie można zrobić zakupy w Boże Ciało?

Sklepy otwarte 3 czerwca 2021 w Warszawie. Gdzie można zrobić zakupy w Boże Ciało? [LISTA]

2021-06-03 8:10

Które sklepy w Warszawie będą otwarte 3 czerwca 2021? Gdzie będzie zrobić zakupy w Boże Ciało w Warszawie? Czy będą otwarte markety i galerie handlowe? Czy zakupy 3 czerwca uda nam się zrobić jedynie w małych sklepikach osiedlowych? Należy pamiętać, że 3 czerwca jest dniem wolnym od pracy i większość sklepów będzie zamknięta, dlatego lepiej zrobić zakupy wcześniej, albo sprawdzić, jakie sklepy będą tego dnia czynne. Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy w czwartek, 3.06.2021 w Warszawie.

Warszawa. Sklepy otwarte 3 czerwca 2021. Gdzie można zrobić zakupy w Boże Ciało? [LISTA]

3 czerwca 2021 wszystkie duże sklepy będą zamknięte. Dlatego już dziś przypominamy o uzupełnieniu zapasów i zrobieniu zakupów wcześniej. 3.06.2021 (Boże Ciało) nie skorzystamy z usług sklepów takich jak Biedronka, Lidl, Netto, Carrefour czy Auchan. Nieczynne tego dnia będą również galerie handlowe. Mieszkańcy Warszawy, którzy zapomną wcześniej zrobić najpotrzebniejsze zakupy będą jednak mieli szanse na uzupełnienie zapasów. Które sklepy w Warszawie będą czynne?

Zobacz: "Przyłożył lufę pistoletu do fotela kierowcy i oddał strzał". Krwawy napad na taksówkarza w Warszawie

3 czerwca 2021 Boże Ciało: Gdzie są otwarte sklepy w Warszawie?

Wszyscy ci, którzy zapomną zrobić zakupy przed Bożym Ciałem będą mieli szansę na uzupełnienie zapasów 3 czerwca 2021 w małych osiedlowych sklepikach, w których za ladą stanie właściciel lub osoby zatrudnione na umowach cywilnoprawnych. Otwarta będzie także część sklepów sieci Żabka. Dodatkowo kolejną opcją na drobne zakupy są stacje benzynowe, gdzie w niedziele i święta sklepy są zazwyczaj czynne.

Sprawdź: Tłumy od rana szturmują urząd dzielnicy Białołęka. Co tam się dzieje?! [ZDJĘCIA]

Zlot zabytkowych pojazdów militarnych w Drawsku Pomorskim