Śmierć skuterzysty na Grochowskiej. Zabiło go renault. Kierowca uciekł jak tchórz! Potworny wypadek na warszawskiej Pradze

2021-07-21 20:55
Koszmarny wypadek na Grochowskiej. BMW zabiło skuterzystę
Autor: Tadeusz Mróz(2), Wawa Hot News24

Znów horror na drodze w Warszawie. Do potwornego, śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w środę 21 lipca po godz. 19 na Pradze-Południe. Renault na ul. Grochowskiej potrąciło 49-letniego kierowcę skutera. Mężczyzna zmarł na miejscu a kierowca auta wjechał w pobliską bramę. Zostawił pojazd i uciekł piechotą. Trwa pościg. Szuka go teraz policja z psem. Mamy ZDJĘCIA

Do wypadku na warszawskiej Pradze-Południe doszło po godz. 19 na wysokości budynku przy Grochowskiej 353. - Doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Mężczyzna kierujący jednośladem mimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu – potwierdza nam Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. I zaznacza, że wciąż na miejscu trwają czynności.

Śmiertelne potrącenie 40-latka wydarzyło się na Grochowskiej w okolicy skrzyżowania z Mińską. Kierowca renault po wypadku wjechał w pobliską bramę. Porzucił auto i uciekł piechotą w podwórko typu studnia.

- Trwają ustalenia tożsamości kierowcy samochodu osobowego, który przed przybyciem policji zbiegł z miejsca zdarzenia. Do poszukiwań zostali skierowani funkcjonariusze z psem tropiącym – podała Gabriela Putyra.

Za wcześnie, by przesądzać czyja była wina. Według świadków to skuterzysta pędził Grochowską a renault właśnie wjeżdżał w bramę. Wtedy doszło do zderzenia. Dlaczego jednak kierowca uciekł? Czy miał coś na sumieniu?

Policjanci z psem przemierzają okoliczne podwórka. Pościg trwa. Grochowska jest nieprzejezdna na odcinku od al. Zielenieckiej aż do ronda Wiatraczna.

Zarząd Transportu Miejskiego skierował na objazdy autobusy linii 125 i 135.

Będziemy informować o rozwoju wydarzeń i wyniku poszukiwań.

To niejedyny koszmarny wypadek na warszawskich drogach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Patryk influencer z Tik-Toka potrącił śmiertelnie Emila Z.

ORAZ: Pieszy zabity na pasach w Al. Jerozolimskich

Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE