Śmierć w wesołym miasteczku

i

Autor: Unsplash / Minjoo Son Śmierć w wesołym miasteczku

Zabójstwo w wesołym miasteczku! Pracownik dźgnął swojego kolegę w serce!

2018-07-03 16:51

Pracownik obsługi wesołego miasteczka na Targówku został śmiertelnie raniony nożem. Policja zatrzymała i sformułowała zarzut zabójstwa podejrzanemu 29-latkowi. Przyznał się do winy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 czerwca na terenie wesołego miasteczka przy skrzyżowaniu ulic Radzymińskiej i Fantazyjnej. - Podczas zakrapianej imprezy, w której brali udział pracownicy obsługi wesołego miasteczka wybuchła kłótnia. W jej trakcie jeden z pracowników dźgnął nożem swojego kolegę - informuje Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa - Praga w Warszawie. - Tuż po północy ofiara otrzymała ranę kłutą w okolice serca, w wyniku której zmarła. Prokurator na miejscu dokonał oględzin ciała i miejsca zbrodni - dodaje.

- Wszystkie dokumenty sprawy są w sądzie. Sprawca został tymczasowo osadzony w areszcie - komentuje sprawę Paulina Onyszko, Oficer Prasowy Komendy Rejonowej Policji.

>>> Piotr Fronczewski ciężko chory! Odwołane przedstawienia z udziałem znanego aktora!

- Odbyło się przesłuchanie świadków. Narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone. Następnie, Michał K., zatrzymany pracownik wesołego miasteczka, przedstawił swoją wersję zdarzeń i przyznał się do czynu. Usłyszał zarzut zabójstwa - mówi Saduś. - Oskarżony 29-latek nie ma stałego miejsca zamieszkania. Sąd zadecydował o zatrzymaniu go w tymczasowym areszcie. W chwili obecnej czekamy na wyniki sekcji zwłok - dodaje.

Zobacz również: Wstępne wyniki matur 2018 już są! Jak poszła matura w Warszawie? [AKTUALIZACJA]

Zobacz To Wideo:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany