Spadająca cegła PRZERWAŁA zabawę rodzeństwa. POTURBOWANY 11-latek trafił do szpitala!

2020-05-11 14:41
Karetka
Autor: ESKA INFO Łódź Karetka

To mogło skończyć się tragicznie! Jeden z chłopców został poważnie ranny podczas zabawy nieopodal swojego domu. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Dwóch braci bawiło się przy ul. Malewicza w rejonie Twierdzy Modlin. Rodzeństwo przebywało pod opieką matki. Chłopcy postanowili wejść do środka starej komórki nieopodal ich domu. Chwile później na jednego z nich spadła cegłówka. 11-latek z urazem głowy zostało przetransportowane do szpitala w Dziekanowie Leśnym.

Warszawiacy ZAMIENILI autobusy na rowery. 40 tysięcy WYPOŻYCZEŃ Veturilo w weekend!

Policja wspólnie z prokuraturą prowadzi śledztwo w sprawie narażenia życia i zdrowia. – Przyjęliśmy zgłoszenie z artykułu 160 Kodeksu Karnego. Policjanci na miejscu wykonali wstępne czynności. Śledztwo prowadzone będzie pod nadzorem prokuratury – poinformowała st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Śledczy ustalą kto odpowiada za stan techniczny budynku oraz czy rodzeństwo było pod odpowiednią opieką.

Wszedł na SZCZYT 260-metrowego dźwigu! Nie uwierzysz z jakiego powodu!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE