Marzył o wielkiej rodzinie. Życie Michała zmieniło się w jednej chwili. Koszmarny wypadek odebrał mu upragnione życie

2021-05-11 8:14 woź eib
Marzył o wielkiej rodzinie. Życie Michała zmieniło się w jednej chwili. Koszmarny wypadek odebrał mu upragnione życie
Autor: Andrzej Woźniak, Pixabay Marzył o wielkiej rodzinie. Życie Michała zmieniło się w jednej chwili. Koszmarny wypadek odebrał mu upragnione życie

Wystarczyła sekunda, by życie Michała Pogonowskiego (30 l.) z Siedlec (woj. mazowieckie) legło w gruzach. Mężczyzna stracił równowagę i spadł ze strychu magazynu, który remontował. Upadek z 6 metrów skończył się tragedią. Michał doznał poważnego urazu mózgu, cały czas jest w śpiączce. Rodzina walczy o poprawę stanu Michała, a jedyną drogą do wybudzenia go ze śpiączki jest kosztowna rehabilitacja. Bliscy proszą o wsparcie zbiórki.

Michał Pogonowski był przystojnym, młodym mężczyzną. Miał całe życie przed sobą. Niedługo zamierzał założyć rodzinę i mieć dużo dzieci. Ale okrutny los zniweczył wszystkie plany. To była chwila, sekunda, może dwie i życie Michała diametralnie się zmieniło. Tragedia, która rozegrała się w Siedlcach (woj. mazowieckie) już na zawsze pozostanie w pamięci jego bliskich. 30-latek remontował magazyn. Spadł ze strychu budynku z wysokości sześciu metrów. Michał doznał poważnego urazu mózgu, cały czas jest w śpiączce. Mężczyzna jest sparaliżowany, nie ma kości czaszkowej z prawej strony i zapadł w śpiączkę mózgową.

Zobacz koniecznie: Maleńka Hania, Zuzia i Dawidek zginęli w męczarniach. Potworny los odebrał im szansę na życie [ZDJĘCIA]

Monika Ejnfocht (35 l.), siostra Michała, nie poddaje się. Robi wszystko, by jej ukochany brat odzyskał świadomość. Stan Michała jest bardzo ciężki. Przy życiu podtrzymują go leki i maszyny.

Co gorsza siostra nie może być przy nim, pocałować w policzek, mówić mu co słychać w domu.

- Nie mogę go odwiedzić, bo ośrodek, w którym znajduje się brat jest zamknięty przed odwiedzającymi ze względu na pandemię – mówi ze łzami w oczach pani Monika.

Michał potrzebuje długotrwałej i bardzo drogiej specjalistycznej rehabilitacji. Siostra mężczyzny apeluje o pomoc.

Przeczytaj: Dramat w Przęsławicach. Potrącił wózek z niemowlakiem i uciekł. Dziewczynka nie przeżyła

– Pragnę doczekać chwili, kiedy mój brat powie coś do mnie, jednak wiem, że to na razie jest nie możliwe. Przed nim długa i kosztowna rehabilitacja, a nas nie stać, by wysłać go na turnus rehabilitacyjny. Lekarze mówią, że dla osób po tak poważnych wypadkach to jedyna szansa na powrót do zdrowia. Proszę wszystkich o pomoc – błaga siostra.

Wesprzyjmy rehabilitację Michała Pogonowskiego

Fundacja się pomaga

nr konta: 07 2490 1028 3587 1000 0007 4344

tytułem: Darowizna Michał Pogonowski

Tragedia na budowie! Michał spadł z wysokości 6 metrów... Pomocy! Link do siepomaga.pl

Śmiertelny wypadek w kopalni Rudna. Nie żyje górnik
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE