Staruszek skatowany w mieszkaniu dla kilkuset złotych! Brutalny napad pod Garwolinem. Sprawca na wolności!

2021-06-09 12:56 Michał Michalak
Staruszek skatowany w mieszkaniu dla kilkuset złotych! Brutalny napad pod Garwolinem. Sprawca na wolności!
Autor: OlenaTs/cc0/Pixabay.com 70-latek z Górzna pod Garwolinem został napadnięty i brutalnie pobity we własnym mieszkaniu. Do jego lokum, niestety niezamkniętego, wtargnęło dwóch mężczyzn, zadając mu obrażenia i kradnąc kilkaset złotych. Jeden z nich, w wieku 27-lat, został już zatrzymany, ale drugi cały czas przebywa na wolności. Mężczyźnie, który napadł na staruszka spod Garwolina, grozi do 12 lat więzienia

70-latek z Górzna pod Garwolinem został napadnięty i brutalnie pobity we własnym mieszkaniu. Do jego lokum, niestety niezamkniętego, wtargnęło dwóch mężczyzn, zadając mu obrażenia i kradnąc kilkaset złotych. Jeden z nich, w wieku 27-lat, został już zatrzymany, ale drugi cały czas przebywa na wolności. Mężczyźnie, który napadł na staruszka spod Garwolina, grozi do 12 lat więzienia.

Staruszek skatowany w mieszkaniu dla kilkuset złotych! Brutalny napad pod Garwolinem. Sprawca na wolności!

70-latek z Górzna pod Garwolinem został napadnięty i brutalnie pobity w swoim mieszkaniu. Senior zapomniał zamknąć drzwi i w tym czasie do jego lokum wtargnęło dwóch sprawców, którzy nie mieli dla niego litości. Nie dość, że pobili mężczyznę, to jeszcze ukradli mu kilkaset złotych. Obrażeniami 70-latka zajęła się załoga karetki pogotowia, a wyjaśnieniem kulis napadu i namierzeniem jego sprawców - policjanci z Garwolina.

- Na podstawie zebranych informacji wytypowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Przeprowadzone przez nich czynności oraz materiał dowodowy potwierdziły ich ustalenia. Zebrane informacje policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Garwolinie - informuje policja w Garwolinie.

Czytaj też: Radom. Klęczała na trawniku ze złamaną ręką i nogą! "Inni przechodnie nie reagowali". Szokujący obrazek na Sowińskiego!

Jeden ze sprawców napadu i pobicia staruszka z Górzna pod Garwolinem usłyszał już zarzut rozboju, za który grozi grozi mu do 12 lat więzienia. Mężczyzna został już ponadto tymczasowo aresztowany. Drugi z napastników pozostaje natomiast na wolności, choć jak informuje policja w Garwolinie, "jego zatrzymanie pozostaje kwestią czasu".

Czytaj też: Jedlińsk. Szczeniaki uwięzione pod ziemią! Mundurowi zaczęli kopać [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Mazowieckie: Ciężarówka, bus i auto zderzyły się na drodze. Makabryczny finał wypadku

Morderstwo na zlecenie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE