Strzelanina na szkolnym boisku, ranni uczniowie. Kolejne osoby zatrzymane

i

Autor: Pixabay Strzelanina na szkolnym boisku, ranni uczniowie. Kolejne osoby zatrzymane

Potworne zdarzenie

Strzelanina na szkolnym boisku, ranni uczniowie. Kolejne osoby zatrzymane

2023-09-09 13:54

Kolejnych trzech mężczyzn w wieku od 25-32 lat zatrzymała policja w sprawie postrzelenia dwojga uczniów na boisku szkoły średniej w Ciechanowie. Wcześniej, w piątek (8 sierpnia), ujęto 30-latka, w którego mieszkaniu znaleziono dwie wiatrówki i dwa pojemniki ze śrutem. Trzej zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Strzały na szkolnym boisku w Ciechanowie

W czwartek w południe (7 września) do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o tym, że na terenie boiska szkolnego przy jednym z tamtejszych zespołów szkół średnich, doszło do ostrzelania uczniów. Dwie osoby - 15-letni chłopak i 16-letnia dziewczyna - zostały niegroźnie zranieni.

W piątek po południu (8 września) policja zatrzymała 30-latka mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Jak podała w sobotę (9 września) rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie asp. Magda Zarembska, w ciągu kilku następnych godzin ujęto w miejscu zamieszkania kolejnych dwóch podejrzewanych w wieku 25 i 26 lat.

"Natomiast dzisiaj rano funkcjonariusze zatrzymali czwartego mężczyznę, który mógł brać udział w tym zdarzeniu. 32-latek ukrywał się w piwnicy w miejscu zamieszkania" - przekazała asp. Zarembska.

Zatrzymani z zarzutami

Wszyscy zatrzymani w sprawie to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego. - Trzech zatrzymanych usłyszało zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyźni nie przyznali się do zarzucanego im czynu. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do trzech lat więzienia - wyjaśniła asp. Zarembska.

Rzeczniczka dodała, że czwarty z zatrzymanych najprawdopodobniej jeszcze w sobotę (9 września) usłyszy zarzuty.

Quiz. Sobotnia ortografia. Trudne słowa na literę "o". Orły ortografii muszą mieć komplet punktów!

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Wskaż poprawną pisownię:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany