Super Pączek - plebiscyt

i

Autor: Super Express

Warszawiacy wybrali swoją cukiernię

Super Pączek! Znamy wyniki konkursu na najlepsze pączki w Warszawie w plebiscycie „Super Expressu”

2023-02-14 13:20

Warszawiacy zdecydowali! W sondzie przygotowanej przez „Super Express” głosowały 5393 osoby. Wybierali swój ulubiony wyrób cukierniczy w plebiscycie Super Pączek. My znamy już zwycięzcę. Która cukiernia odbierze w Tłusty Czwartek specjalnie przygotowany przez naszą redakcję dyplom? Wyniki plebiscytu już niebawem!

Koniec głosowania na Super Pączka

Głosowanie w sondzie „Super Expressu” na Super Pączka zostało oficjalnie zakończone we wtorek, 14 lutego, o godzinie 12.00. Wyłączyliśmy możliwość oddawania głosów i znamy już dokładne wyniki naszego plebiscytu. W związku z Tłustym Czwartkiem warszawiacy głosowali na swoją ulubioną cukiernię, która produkuje najlepsze pączki. Do wyboru uczestnicy mieli najbardziej prestiżowe, przygotowujące swoje pączki z naturalnych składników i najczęściej odwiedzane lokale w mieście. Nie zabrakło tzw. sieciówek, ale i wieloletnich rodzinnych firm.

Jakie pączki lubią warszawiacy?

Kilka dni przed zakończeniem sondy w Internecie, postanowiliśmy zapytać przechodniów o ich pączkowe preferencje. - Tylko z różą! Może być jeszcze z marmoladą i czekoladą, ale to bardziej dla dzieci – twierdziła pani Ewa. - Najlepsze są z czekoladą, mogą być też z wiśnia – dodała jej córka Basia. - Musi być puszysty, ale nie suchy. Nadzienie zależy już od ochoty, ale raczej wybieram te owocowe – mówił z kolei pan Szymon.

Wyniki konkursu na Super pączka

Warszawscy cukiernicy, idąc za tymi słodkimi preferencjami, starają się dopasować do gustów klientów. Która cukiernia ostatecznie wygrała tę walkę? Wyniki konkursu na Super Pączka poznamy już wkrótce. Ekipa „SE” jest już zwarta i gotowa do przekazania dyplomu i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Bądźcie czujni. 

Jaki pączek jest najlepszy? Warszawiacy mówią o swoich gustach
Sonda
Twój ulubiony pączek to...?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki