Sylwester w Warszawie na Placu Bankowym! To już pewne [GALERIA]

2019-11-08 19:33 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Sylwester na Bankowym
Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Sylwester na Bankowym

Tegoroczną zabawę sylwestrową władze Warszawy zorganizują na Placu Bankowym! Warszawiacy na zamkniętym dla aut terenie przed ratuszem zobaczą m. in. Zespół Perfect, Combi i Bajm. Transmisję w telewizji poprowadzi TVN.

W piątkowe popołudnie rzecznik prasowy stołecznego ratusza, Kamil Dąbrowa udostępnił na swoim profilu na Tweeterze post, który poruszył serca warszawiaków. - Informuję, że tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się na pl. Bankowym – napisał. Czyli dokładnie tak jak rok temu. Teren przed warszawskim ratuszem będzie zamknięty dla kierowców a na parkingu stanie wielka scena.

Impreza pod tytułem Stolica Sylwestra będzie transmitowana na żywo przez telewizję TVN. Zabawa potrwa do godziny 1 w nocy. Nowy rok mieszkańcy Warszawy będą witać w rytmie hitów polskiej i zagranicznej muzyki. Jak zapowiedział Kamil Dąbrowa, swoje najlepsze przeboje zaprezentują takie gwiazdy jak Grzegorz Markowski z zespołu Perfect, Zbigniew Fil z grupy Combi czy Beata Kozidrak z zespołu Bajm.

Jak co roku, ci którzy zdecydują się zobaczyć widowisko na żywo będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji zlokalizowanych w okolicy sceny. Rok temu można było wziąć udział w wyścigu na hulajnogach elektrycznych, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, nagrać noworoczne życzenia czy zrobić fluorescencyjny makijaż. Jak będzie w tym roku? Tego urzędnicy jeszcze nie zdradzają.

Dodajmy, że w ubiegłym roku prezydent zrezygnował z pokazu fajerwerków. W tym roku prawdopodobnie będzie tak samo.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO: Matka i żona byłego policjanta: Nie wierzymy w to, że Mirek z Kamilem ukatrupili Sebastiana