SZOK! Reprezentacyjny piłkarz Polski POBITY przez kiboli Legii!!!

2019-11-20 18:09
Kibol
Autor: Shutterstock Kibol

To się w głowie nie mieści: czterech zamaskowanych bandytów zwymyślało i pobiło 16-letniego reprezentanta Polski w piłce nożnej U-17! Powód? Chłopak gra i trenuje w drużynie Polonii. A napastnicy wykrzykiwali, że są wielbicielami Legii!

Do napadu doszło w sobotę, 16 listopada, na Powiślu, przed bursą w której mieszka 16-letni Jakub Kisiel. To reprezentant Polski w piłce nożnej U-17, a zarazem zawodnik stołecznej Polonii. Zamaskowani bandyci doskonale wiedzieli kogo atakują, nie zniechęcił też ich fakt, że chłopak był w towarzystwie rodziców i dużo młodszej siostry.

By pozbyć się konkurenta, wynajęli zabójcę i spalili mu klub!

Zwyzywali Kubę od ch*** i ku***, krzyczeli "Uważaj, gdzie trenujesz, ku****!". W końcu został uderzony, a jego bliscy obsikani gazem - powiedział nam Grzegorz Popielarz ze ze stowarzyszenia Klubu Sportowego Polonia Warszawa, który poinformował o sprawie na Twitterze. Inne okrzyki wznoszone przez napastników w kominiarkach jednoznacznie wskazują, że byli to kibole Legii.

Zwyrodnialec, który oblał rozpuszczalnikiem konkubinę i PODPALIŁ, trafił do aresztu!

Nadkom. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I potwierdził, że zgłoszono napaść. - Zatrzymaliśmy osobę, która może mieć związek z tą sprawą. Trwają czynności operacyjne - dodał.

Przeczytaj, jak się zemścił 22-latek wyrzucony z imprezy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE