Tajemnicza seria samobójstw w polskich galeriach handlowych. Co się dzieje?

2021-11-04 16:35
Tajemnicza seria samobójstw w polskich galeriach handlowych. Co się dzieje?
Autor: Paweł Dąbrowski, Grzegorz Kluczyński / Super Express, TADEUSZ MRÓZ Tajemnicza seria samobójstw w polskich galeriach handlowych. Co się dzieje?

Na przełomie października i listopada 2021 r. doszło do serii makabrycznych wydarzeń w polskich galeriach handlowych. W ciągu tygodnia samobójczym skokiem z dużej wysokości odebrały sobie życie trzy osoby. Dwie z nich, 40-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta podjęły desperacką decyzję w Złotych Tarasach. Trzecia ofiara, to 13-letnia dziewczynka, która odebrała sobie życie w szczecińskiej galerii Galaxy. Co się dzieje i z czego wynikają dramatyczne decyzje?

Wszystko zaczęło się 28 października. W samym centrum Warszawy, w najbardziej ruchliwym centrum handlowym nagle rozległ się głośny huk. Zdezorientowani klienci Złotych Tarasów po chwili zorientowali się, że stało się coś potwornego. Z najwyższej, 4 kondygnacji spadł człowiek, jego ciało roztrzaskało się na poziomie -1. Nie minął tydzień, a sytuacja się powtórzyła. - Usłyszałam nagle głośny dźwięk tłuczonego szkła, okruchy rozbitej szyby posypały się na ziemię. Niemal w tej samej chwili za moimi plecami rozległ się głuchy dźwięk. Obejrzałam się i zobaczyłam leżąca na ziemi kobietę - relacjonowała pracownica stoiska ze słodyczami. Zdesperowana kobieta spadła z ogromnej wysokości dokładnie w tym samym miejscu. CH Złote Tarasy wydało w tej sprawie pilne oświadczenie. - Wstępne ustalenia wskazują, że obie osoby zmarłe targnęły się na własne życie - napisała dyrekcja.

ZOBACZ TEŻ: Masz depresję lub złe myśli? Nie jesteś sam! Tutaj uzyskasz pomoc

Dzień po tej tragedii Polską wstrząsnęła kolejna dramatyczna wiadomość. W galerii Galaxy w Szczecinie z wysokości kilkunastu metrów spadła 13-letnia dziewczynka. Upadek okazał się fatalny w skutkach, dziecko zginęło na miejscu. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo.

Dlaczego doszło do serii samobójstw w polskich centrach handlowych? Zobacz więcej w poniższej galerii:

Sonda
Czy osoby w kryzysie psychicznym mogą liczyć w Polsce na wystarczającą pomoc?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE