Taksówkarz zaatakowany nocą. Awantura z pościgiem w centrum Warszawy

2021-11-27 14:53
Taksówkarz zaatakowany nocą. Awantura z pościgiem w centrum Warszawy
Autor: TADEUSZ MRÓZ Taksówkarz zaatakowany nocą. Awantura z pościgiem w centrum Warszawy

Awantura w centrum Warszawy, kierowca opla uderzył metalową rurką taksówkarza! Wszystko rozegrało się w piątek o 23:30 w rejonie pl. Powstańców Warszawy. Tam miało dojść do sprzeczki obu kierowców, po której jeden uderzył drugiego w głowę i odjechał. Kierowca opla zakończył swoją jazdę na torowisku. Musiała interweniować policja.

Panowie pokłócili się, po czym kierujący oplem odjechał. Kierowca taksówki ruszył za nim, po chwili zatrzymali się przy ul. Nowowiejskiej i wysiedli z samochodów. Kierujący oplem Gruzin zadał wtedy cios metalową rurką i uciekł. Według nieoficjalnych informacji w pościg za nim mieli ruszyć inny taksówkarze zaalarmowani przez poszkodowanego. Ucieczka obcokrajowca zakończyła się na torowisku przy ul. Nowowiejskiej 27.

Jak podaje policja, taksówkarz trafił do szpitala z niegroźnymi obrażeniami głowy i po zszyciu rany został wypuszczony do domu. - Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Między kierowcami doszło do kłótni, w wyniku której kierujący oplem uderzył taksówkarza metalową rurką. Kierowcy byli trzeźwi, obaj zostali przesłuchani – przekazała asp. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowca opla nie został zatrzymany

Nie wiadomo, o co kierowcy się tak pokłócili. Po przesłuchaniu policja puściła ich do domu. Ewentualny spór między nimi rozstrzygnie sąd z powództwa cywilnego.

Sonda
Często jeździsz taksówkami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE