Ten horror trwał latami. Bił, poniżał, groził, że zabije brata. Pociął go nożem i ugryzł w ucho

2021-10-19 16:09
Ten horror trwał latami. Bił, poniżał, groził, że zabije brata. Pociął go nożem i ugryzł w ucho
Autor: Komenda Stołeczna Policji Ten horror trwał latami. Bił, poniżał, groził, że zabije brata. Pociął go nożem i ugryzł w ucho

Koszmar, który latami ciągnął się na warszawskiej Woli został przerwany po tym, gdy policja odebrała zgłoszenie, z którego wynikało, że 44-letni mężczyzna znęcał się nad bratem. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna od kilku lat wyzywał brata, wszczynał awantury, bił po twarzy i groził pozbawieniem życia. W trakcie awantury rozciął naskórek nożem i ugryzł go w ucho.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zostali powiadomieni o awanturze do jakiej doszło pomiędzy braćmi. Na miejscu policjanci ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna pod wpływem alkoholu miał go uderzyć i grozić użyciem noża. Pokrzywdzony uciekł z mieszkania w obawie o swoje życie i zdrowie. Od razu zadzwonił na numer alarmowy.

Mundurowi zatrzymali 44-latka i ustalili, że brat od kilku lat wszczynał wielokrotnie awantury, używał wobec niego słów obraźliwych i wulgarnych powodując u niego niepokój i zagrożenie. To jednak nie koniec koszmaru, który zgotował bratu. Pokrzywdzony miał zostać przez niego uderzony w twarz, słyszał także groźby pozbawienia życia. Podczas jednej z ostatnich awantur miał rozciąć mu nożem naskórek i ugryźć w ucho.

Przeczytaj także: Głowa przeszła, reszta już nie. Cztery dziki znalazły się w potrzasku

Ten horror trwał latami. Bił, poniżał, groził, że zabije brata. Pociął go nożem i ugryzł w ucho

Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący znęcania się fizycznego i psychicznego. Teraz może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.  

Sprawdź: Czworo nastolatków spłonęło w audi pod Romanowem. Ten gest babci łamie serca

Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom nawet anonimowo Policję, Straż Miejską lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej. Zadzwoń! /0-22/ 668 70 00 to specjalny numer telefonu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie – Niebieska Linia.

Proces strażnika miejskiego, który zabił żonę
Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE