Wypadek!

Tir roztrzaskał się na stacji paliw przy A2 pod Warszawą. Totalna demolka w Brwinowie

2022-12-20 17:36

Totalne zniszczenie na stacji paliw w Brwinowie! Na stacji paliw przy trasie S2 pod Warszawą we wtorek (20 grudnia) rozegrały się dantejskie sceny. Na stację wjechał wielki tir. Kierowca pędził zbyt szybko i nie zdążył wyhamować. Skutki były opłakane: dwie rozbite ciężarówki i skoszony dystrybutor paliwa. Na miejsce ruszyły służby, a nieodpowiedzialny kierowca został surowo ukarany.

Brwinów. Tir zdemolował stację paliw

Chwile grozy przeżyli świadkowie porannego zdarzenia na stacji paliw w Brwinowie. Dramat rozegrał się na MOP Brwinów Południe. Po godzinie 8 rano kierowca jednego tira zatankował swoją maszynę i poszedł zapłacić. Gdy wracał z uregulowanym rachunkiem za paliwo włosy stanęły mu dęba. - Zauważył, że w jego pojazd uderza inny tir, którego kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze i nie wyhamował - mówi Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. Kierowca rozbił też dystrybutor paliw i uszkodził filar wiaty paliwowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, kierowca był trzeźwy. Sprawca zdarzenia ten dzień zapamięta na długo. Policjanci ukarali go gigantycznym mandatem na kwotę 4 tysięcy złotych!

Mazowsze. Ślizgawica na drogach, są ofiary

We wtorek nad Mazowsze nadciągnęła odwilż. W nocy spadł marznący deszcz, który zamienił ulice i chodniki w lodowiska. Piesi wywracali się na potęgę, a Szpitalne Oddziały Ratunkowe zapełniły się poszkodowanymi. Niestety, dla 38-latka z Warszawy wyjście na ulicę zakończyło się tragicznie. Mężczyzna poślizgnął się i upadł uderzając głową o beton. Nie przeżył upadku. Sprawę wyjaśniają policjanci.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany