Stary peugeot roztrzaskał się o TIR-a. Zginął mężczyzna. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci kierowcy

i

Autor: Tadeusz Mróz Stary peugeot roztrzaskał się o TIR-a. Zginął mężczyzna. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci kierowcy

MAKABRYCZNE ZDERZENIE

Stary peugeot roztrzaskał się o TIR-a. Zginął mężczyzna. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci kierowcy

2022-12-19 10:45

Miniony weekend zakończył się tragicznie. W niedzielę (18 grudnia) w okolicach godziny 19 doszło do makabrycznego wypadku. Osobowy peugeot zderzył się z ciężarówką. Mężczyzna podróżujący osobówką zginął na miejscu. Okoliczności tego śmiertelnego wypadku będzie wyjaśniać prokuratura.

Warszawa. Śmiertelny wypadek na S8. Mężczyzna zginął na miejscu

Z osobówki został sam bagażnik. Uderzenie było potężne. To pokazuje, że kierujący samochodem osobowym marki peugeot poruszał się z gigantyczną prędkością.

Do samego wypadku doszło w niedzielę 18 grudnia, chwilę po godzinie 19. Na drodze ekspresowej S8, na odcinku Zielona – Marki, samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. – Jedna osoba zmarła, podróżowała peugeotem – przekazywał nam krótko sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Z nieznanych przyczyn mężczyzna podróżujący samochodem osobowym zjechał z trasy na pas awaryjny, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym – przekazała nam mł. asp. Monika Kaczyńska z wołomińskiej policji.

Policjanci mówili na miejscu, że samochodem osobowym kierował mężczyzna w wieku w okolicy 50 lat – słyszymy od naszego reportera, który pojawił się na miejscu chwilę po zdarzeniu.

Wszystkie okoliczności śmiertelnego wypadku będzie wyjaśniać prokuratura.

Warszawa. To kolejny podobny wypadek w tym samym miejscu

Jeszcze w czerwcu 2022 roku informowaliśmy o śmiertelnym wypadku, do którego doszło po drugiej stronie jezdni S8. Kierowca osobowej skody z niewiadomych przyczyn uderzył w ciężarówkę zaparkowaną na miejscu postojowym. Mężczyzna zginął na miejscu. Auto było dosłownie sprasowane jak aluminiowa puszka. Pojazd wbił się w samochód ciężarowy z niebywałą precyzją. 

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają