To długo wyczekiwany koncert na Bielanach. Wielki artysta zagra w INTERNECIE!

koncert
Autor: pixabay.com

Pandemia to trudny czas dla artystów i fanów muzyki. Już 26 listopada w Podziemiach Kamedulskich wystąpi Mietek Szcześniak, kilkukrotny zdobywca Złotej Płyty. Artysta wykona utwory w nietypowych aranżacjach. Warto posłuchać.

Mietek Szcześniak wystąpi w ramach cyklu „Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich”. Niestety wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję będzie można zobaczyć na oficjalnym profilu Urzędu Dzielnicy Bielany na Facebooku. Mietek Szcześniak wykona dla internautów utwory z płyty „Nierówni”, z której piosenki zostały napisane na podstawie wierszy Jana Twardowskiego. Nie zabraknie ciekawych aranżacji nawiązujących do lekkiej i pełnej słońca brazylijskiej muzyki. Początek koncertu w czwartek o godz. 19. 

To jednak nie wszystkie atrakcje online, które czekają mieszkańców Warszawy w najbliższych dniach. W sobotę i niedzielę na platformie TR Online będzie można obejrzeć spektakl „Inni ludzie”, z udziałem znanego aktora Mirosława Zbrojewicza. We wtorek Teatr Współczesny zaprasza na swoją stronę internetową na spektakl „Taniec Albartosa” z Andrzejem Zielińskim i Agnieszką Pilaszewską.

Morawiecki wprowadził nowe obostrzenia