To ONI mogli podpalić mieszkanie na Marszu Niepodległości. Policja publikuje WIZERUNKI [GALERIA]

2020-11-12 10:47

Zamiast świętowania - zdewastowane miasto, spalone mieszkanie i ranni funkcjonariusze. Policja poszukuje osób, które rzucały race z Mostu Poniatowskiego w stronę pobliskich budynków. W jednym z lokali wybuchł pożar. Kamery monitoringu zarejestrowały to zdarzenie, a policja opublikowała wizerunki chuliganów. Każdy, kto zna tych mężczyzn jest proszony o pilny kontakt.

Race poleciały w stronę bloku przy ul. 3 Maja. Chuligani najprawdopodobniej celowali w balkon, na którym wisiała tęczowa flaga oraz symbole Strajku Kobiet. Jedna z rac wywołała pożar! Ogień pojawił się w jednym z mieszkań. Jego właściciel poniósł ogromne straty (WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ). Wizerunki osób rzucających race zostały zarejestrowane przez miejski monitoring. 

Warszawa jak po przejściu TORNADA. Ogromne straty po Marszu Niepodległości [GALERIA]

Policja szuka sprawców podpalenia, którzy odpowiedzą za zniszczenie mienia. - Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia poprzez wywołanie pożaru na skutek wrzuconej do lokalu racy tj. o czyn z art. 288 kodeksu karnego. Do zdarzenia doszło 11 listopada 2020 roku, około godziny 15:00 na ulicy 3-go Maja podczas przemarszu osób, które poruszały się od strony ronda de Gaulle'a w kierunku mostu Poniatowskiego - informuje podinsp. Robert Szumiata. 

TRAGEDIA na Marszu Niepodległości 2020 w Warszawie. KREW, mordobicie i starcia z policją [ZDJĘCIA]

Każdy, kto rozpoznaje wizerunki mężczyzn proszony jest o kontakt z policją. - Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer +48 47 723-61-27, + 48 47 723-79-40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl - czytamy w komunikacie śródmiejskiej policji.

Burda pod Stadionem Narodowym. Poleciały butelki i kamienie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE