Ukradły bardzo drogie torebki! Szuka ich policja [ZDJĘCIA]

2021-09-17 7:00
 To te kobiety kradły bardzo drogie torebki! Mamy ich zdjęcia
Autor: KRP VI - Białołęka, Praga-Północ, Targówek To te kobiety kradły bardzo drogie torebki! Mamy ich zdjęcia

Chciały mieć eleganckie torebki, ale nie chciały za nie zapłacić. Postanowiły więc je ukraść ze sklepowych półek. Teraz dwóch kobiet szuka białołęcka policja. Funkcjonariusze opublikowali ich wizerunki i proszą o pomoc w schwytaniu. Rozpoznajesz kobiety ze zdjęć? Koniecznie powiadom po tym policję!

Policjanci z Białołęki szukają złodziei dwóch markowych torebek. Do perfidnej kradzieży drogich produktów ze sklepowych półek doszło 13 i 17 lipca w galerii handlowej przy ul. Annopol 2. Skradzione torebki kosztowały łącznie 948 złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkami dwóch kobiet mogących mieć bezpośredni związek z kradzieżą. Policja opublikowała zdjęcia poszukiwanych kobiet i zaapelowała o pomoc w ich odnalezieniu.

Sprawdź: Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. "Niech śmiga po niebieskich autostradach"

"Każdy, kto rozpoznaje te osoby, proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem tel. 47 723 52 14 lub 47 723 52 19 powołując się na numer sprawy KP-D-II-5057/21. Informacje można również przekazać pisząc na adres e-mail: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość" - podaje białołęcka policja.

Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Warszawa stanęła. Gigantyczne korki przez remonty i zwężenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE