TOP 10 miejsc w Warszawie dla rodzin z dziećmi

2020-11-14 10:00
TOP 10 miejsc w Warszawie dla rodzin z dziećmi
Autor: Pixabay syrenka warszawska

Pandemia koronawirusa spowodowała częściowy lockdown w Polsce. Od 7 listopada zamknięte są kina, teatry, galerie sztuki, muzea i domy kultury. Nauka prowadzona jest zdalnie. Dzieci są zamknięte w domach i odcięte od spotkań z rówieśnikami. Rodzicom powoli kończą się pomysły na zorganizowanie czasu wolnego swoim pociechom i zapewnienie sobie chwili oddechu. Stworzyliśmy listę 10 miejsc w Warszawie, w których mimo pandemii można ciekawie spędzić czas.

Ostatnie tygodnie to nie jest sielanka. Koronawirus uwięził warszawiaków w domach. Dorośli pracują zdalnie. Dzieci uczą się zdalnie. Wszyscy zamknięci w czterech ścianach ze wzrokiem skierowanym w ekrany telefonów i komputerów. Czas z tym skończyć! Wykorzystajcie każdą wolną chwilę na wyrwanie się z tej uwięzi. Zabierzcie ze sobą dzieci i spędźcie razem czas poza domem. Co prawda sporo miejsc zostało zamkniętych, ale my wybraliśmy dla was 10 warszawskich perełek, które warto odwiedzić. Dobra zabawa w czasie pandemii? Czas start! Sprawdźcie, gdzie czeka na was chwila wytchnienia.

Autobusy do przewozu chorych na COVID-19 W Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE