Tych BRUTALI szuka warszawska policja. To oni zaatakowali funkcjonariuszy [LISTY GOŃCZE]

2020-11-13 12:57

Marsz Niepodległości 2020 nie należał do spokojnych. Funkcjonariusze poszukują nie tylko podpalaczy mieszkania przy al. 3 Maja, ale także mężczyzn, którzy zaatakowali mundurowych w rejonie Empiku przy rondzie de Gaulle'a. Warszawska policja opublikowała zdjęcia z wizerunkami poszukiwanych. Znasz któregoś z tych mężczyzn? Zgłoś się na policję i pomóż w schwytaniu chuliganów!

Marsz Niepodległości 2020. Ponad 300 zatrzymanych

Stołeczni policjanci zatrzymali w środę ponad 300 osób - 270 z nich to zatrzymania prewencyjne - osoby po przeprowadzeniu czynności zostały zwolnione do domu. 36 osób zostało zatrzymanych w związku z przestępstwami - chodzi m.in. o naruszenia nietykalności cielesnej, kradzieże, przestępstwa narkotykowe oraz udział w czynnym zbiegowisku. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad sto produktów pirotechnicznych, paralizator, broń i pałki teleskopowe. Wylegitymowanych został ponad 700 osób - wystawiono 260 mandatów karnych oraz 420 wniosków o ukaranie do sądu. 

Marsz Niepodległości. Policja szuka tych chuliganów

Policjanci ze śródmiejskiej komendy szukają nie tylko sprawców podpalenia mieszkania przy al. 3 Maja, o czym pisaliśmy tutaj. Prowadzone jest także postępowanie dotyczące czynnej napaści na funkcjonariuszy na ul. Nowy Świat 15/17. Policja upubliczniła wizerunki osób, które mają związek z tym przestępstwem. - Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach i nagraniach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę - zaapelowała Komenda Stołeczna Policji. 

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer +48 47 723-70-20, + 48 47 723-79-40, +48 47 723-91-50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

Marsz Niepodległości. Tych brutali szuka warszawska policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE