Totalna demolka w Warszawie. Z pełnym impetem huknęła w pędzący radiowóz. Trzech policjantów rannych

i

Autor: Tadeusz Mróz

DRAMAT NA DRODZE

Totalna demolka w Warszawie. Z pełnym impetem huknęła w pędzący radiowóz. Trzech policjantów rannych

2023-12-04 16:55

Dramat na warszawskim Mokotowie rozegrał się chwilę po godzinie 15 w poniedziałek, 4 grudnia. Na skrzyżowaniu ul. Rostafińskich i Boboli doszło do zderzenia osobówki z samochodem policyjnym. Na jezdnię posypały się tysiące kawałków szkła. Samochody zablokowały przejazd wąską ulicą. Trzech policjantów zostało rannych i przetransportowano ich do szpitala.

Warszawa, Mokotów. Dramatyczny wypadek. Są ranni!

Dochodziły godziny szczytu na warszawskich drogach. Na wąskiej ul. Boboli na warszawskim Mokotowie, którą dziennie przejeżdżają setki aut doszło do dramatycznego wypadku. Z nieustalonych do tej pory przyczyn kierująca osobowym suzuki zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z pędzącym radiowozem.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 15:19. Na wysokości skrętu w ul. Rostafińskich doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierująca pojazdem marki suzuki z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i tym samym doprowadziła do zderzenia z jadącym radiowozem, którym podróżowało trzech policjantów − przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak udało nam się ustalić, funkcjonariusze po wstępnych badaniach na miejscu, zostali przetransportowani do szpitala. − Kierujący zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi − dodaje Wiśniewski.

Kierującej osobowym suzuki nic się nie stało.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają