Tragiczny karambol na Moście Gdańskim. Są ranni, lądował śmigłowiec LPR

2022-02-03 22:12

Poważny wypadek na moście Gdańskim w Warszawie. Chwilę po godzinie 21 na przeprawie przez Wisłę łączącej Pragę ze Śródmieściem zderzyło się pięć samochodów. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Według wstępnych informacji, przynajmniej kilka osób jest rannych.

Do poważnego wypadku na moście Gdańskim w Warszawie doszło w czwartek, 3 lutego w godzinach wieczornych. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, doszło do zderzenia kilku samochodów. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe - policję, pogotowie i straż pożarną. Lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Według wstępnych informacji, kilka osób zostało poszkodowanych. 

Informacje o karambolu potwierdził w rozmowie z Super Expressem Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej. - Na moście Gdańskim doszło do wypadku pięciu samochodów osobowych. Ranne zostały trzy osoby. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, dlatego przeprawa jest całkowicie zablokowana - relacjonuje Konopka.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku na moście Gdańskim. Przejazd z Pragi do Śródmieścia będzie zablokowany przynajmniej przez kilka godzin.

Wypadek na moście Gdańskim. Utrudnienia i objazdy

- Z powodu zablokowanego przejazdu w obu kierunkach na Moście Gdańskim występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 500. Autobusy zostały skierowane w obu kierunkach na trasy objazdowe ulicami: Linia 500 w obu kierunkach … Jagiellońska, al. Solidarności, Nowy Zjazd, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki, Zakroczymska, Szymanowska... - poinformował w czwartek (3.02.2021) wieczorem Warszawski Transport Publiczny. 

Kierowcy muszą skorzystać z objazdów Wisłostradą lub Wybrzeżem Helskim i Szczecińskim do mostu Śląsko-Dąbrowskiego. To kolejny tragiczny wypadek na moście Gdańskim. W święto Trzech Króli informowaliśmy o śmierci dostawcy jedzenia.

Zima zaatakowała w Warszawie. Tak wyglądają ulice po śnieżycy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany