Tragiczny karambol na S8. Jedna osoba nie żyje, ciężarówka spadła z wiaduktu

2021-08-07 17:42
Ciężarowka spadła z wiaduktu na S8 pod Radzyminem
Autor: TADEUSZ MRÓZ Ciężarowka spadła z wiaduktu na S8 pod Radzyminem

W sobotę, 7.08.2021 na trasie S8 doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Według informacji przekazanych przez GDDKiA, na odc. Warszawa – Wyszków, m. Radzymin zderzyły się 2 samochody osobowe i ciężarówka.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na trasie S8 ( odc. Warszawa – Wyszków, m. Radzymin) w sobotę, 7 sierpnia. Według informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Na miejscu są utrudnienia w ruchu: "Doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych i samochodu ciężarowego, ruch odbywa się lewym pasem w kierunku Wyszkowa". Utrudnienia mogą potrwać koło 2 godzin. Niestety, jedna osoba zmarła: "W wyniku zdarzenia 1 osoba nie żyje" - poinformowała GDDKiA.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na trasie S8 zderzyły się  ciężarowe volvo, osobowe volvo i BMW. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z trasy.   Wewnątrz pojazdu został uwięziony kierowca, którego wydobyli strażacy. Jak się okazało, mężczyzna zginął na miejscu. Z informacji policji wynika, że po wypadku dwie osoby z BMW oddaliły się z miejsca zdarzenia. "W tej chwili poszukujemy tych osób, ustalamy wszystkie okoliczności i szczegóły tego zdarzenia" - zaznaczyła Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z PAP.

Zobacz też: Pogoda na weekend: 7.08.-8.08: burze i porywisty wiatr! Gdzie będzie najgorzej?

Jest ciąg dalszy tych tragicznych wydarzeń. W bmw jechali gangsterzy z wyrokami

Śmierć w Lubinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE