Tragiczny pożar mieszkania na Słodowcu. Makabryczne odkrycie strażaków

2021-10-19 22:35
Tragiczny pożar mieszkania na Słodowcu. Makabryczne odkrycie strażaków
Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Dziś (19.10.2021 r.) wieczorem na Słodowcu na warszawskich Bielanach miał miejsce tragiczny w skutkach pożar. Strażacy znaleźli w mieszkaniu martwego mężczyznę.

Pożar na warszawskich Bielanach (19.10) miał miejsce około godziny 20:00. Paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Słodowiec 10. Jak podaje Polska Agencja Prasowa (PAP), na miejsce pojechały cztery zastępy i dwa samochody operacyjne. W chwili przybycia strażaków ogień wydostawał się przez okno i przez wypalone drzwi na korytarzu. Strażacy gasili pożar zarówno z zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Następnie weszli do lokalu. Jak wyjaśnił bryg. Patryk Topolski z warszawskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej, w trakcie przeszukania znaleziono mężczyznę, który nie wykazywał żadnych oznak życia. Pogotowie stwierdziło jego zgon.

Nie jest znana przyczyna pożaru. Okoliczności pożaru w mieszkaniu na warszawskich Bielanach zbada policja.

Mężczyzna zginął pod kołami tramwaju w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE