Tragiczny pożaru domu jednorodzinnego. W środku znaleziono mężczyznę. Lekarz stwierdził zgon

i

Autor: Shutterstock Tragiczny pożaru domu jednorodzinnego. W środku znaleziono mężczyznę. Lekarz stwierdził zgon

NIE PRZEŻYŁ POŻARU

Tragiczny pożaru domu jednorodzinnego. W środku znaleziono nadpalone ciało mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon

2023-02-06 11:58

Tragiczny pożar w powiecie radomskim. Zapalił się drewniany domek jednorodzinny, w którym samotnie mieszkał 64-letni mężczyzna. Strażacy pojawili się na miejscu chwilę po zgłoszeniu, rozpoczęła się walka z żywiołem. Świadkowie wynieśli z płonącego budynku, jeszcze przed przyjazdem pierwszego zastępu, poszkodowanego. Niestety, na ratunek było już za późno.

Seredzice-Zawodzie koło Iłży. W pożarze drewnianego domu jednorodzinnego zginął 64-letni lokator

Pod Iłżą wybuchł makabryczny pożar. W malutkiej miejscowości Seredzice-Zawodzie zapalił się drewniany domek jednorodzinny. – Zgłoszenie wpłynęło do nas w okolicach godziny 14:50 (5 lutego red.). Doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Zginął samotnie tam mieszkający 64-letni mężczyzna – przekazał w rozmowie z nami sierż. szt. Kamil Warda z radomskiej policji.

Przed przyjazdem zastępów, świadkowie pożaru wynieśli z domu mężczyznę. Niestety, na ratunek było już za późno. Lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon. Ciało było częściowo nadpalone. Nie podejmowano czynności resuscytacyjnych.

Na poniedziałek, 6 lutego, zaplanowano czynności policji z biegłym z zakresu pożarnictwa. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej: dwa wozy z jednostki ratowniczo-gaśniczej numer 1 w Radomiu, a także JRG Starachowice, OSP Seredzice oraz OSP Jasieniec Iłżecki Górny.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany