Tragiczny wypadek pod Ciechanowem. Dwie osoby nie żyją, są też ranni

i

Autor: Facebook/OSP KSRG Opinogóra Górna

Straszne

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem. Dwie osoby nie żyją, są też ranni

2024-02-24 17:11

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem. W piątek po południu (23 lutego) w miejscowości Łaguny zderzyły się dwa samochody osobowe: opel combo i peugeot oraz ciężarowa scania. Dwie osoby podróżujące oplem zginęły na miejscu. Trzy ranne osoby z drugiej osobówki trafiły do szpitala. Śledczy wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem. Nie żyją dwie osoby

W piątek po południu (23 lutego) na drodze wojewódzkiej nr 617 w miejscowości Łaguny (gm. Opinogóra Górna, pow. ciechanowski) rozegrał się dramat. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: opel combo i peugeot oraz ciężarowa scania.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Następnie w pojazdy uderzył peugeot, który jechał za oplem.

Niestety, wypadek okazał się niezwykle tragiczny w skutkach. Wskutek obrażeń ciała śmierć poniosły dwie osoby: 56-letni kierowca opla i jego 58-letnia pasażerka. Do szpitala trafiły zaś trzy ranne osoby z peugeota: kierowca i pasażerowie.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Śledczy ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. - Nie wiadomo, dlaczego kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym - powiedział st. post. Piotr Pokorski z mazowieckiej policji.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany