Tragiczny wypadek w Ciechanowie. Pod kołami pociągu zginął 93-letni mężczyzna

i

Autor: Shutterstock Tragiczny wypadek w Ciechanowie. Pod kołami pociągu zginął 93-letni mężczyzna

GROZA PRZY DWORCU

Tragiczny wypadek w Ciechanowie. Pod kołami pociągu zginął 93-letni mężczyzna

2022-11-19 16:27

W sobotę (19 listopada) w okolicach godziny 14 doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pociągu. Przy dworcu PKP na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie pod kołami pociągu znalazł się 93-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu. Trwają czynności policji i prokuratury.

Ciechanów. Makabryczny wypadek na torach. Zginął mężczyzna

Chwilę po południu w sobotę (19 listopada) w okolicach godziny 14 doszło do makabrycznego wypadku przy dworcu Polskich Kolei Państwowych na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Pod kołami pociągu znalazł się 93-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policja i prokuratura będzie wyjaśniała okoliczności tego tragicznego wypadku. Podróżni mogą liczyć się z gigantycznymi utrudnieniami w ruchu pociągów.

Zgłoszenie otrzymaliśmy w okolicach godziny 13:30. Na miejscu pracowały nasze dwa zastępy, doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny w wieku około 93 lat przez pociąg. Zabezpieczaliśmy teren. Działania na miejscu prowadziła policja – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” kpt. Damian Kołpaczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Na stronie PKP Polskie Linie Kolejowe została udostępniona informacja o utrudnieniach, które wystąpiły na trasie pociągu z Olsztyna Głównego do Krakowa Głównego. – Wypadek z człowiekiem. Na odcinku od stacji Nowy Dwór Mazowiecki do stacji Legionowo pociąg został odwołany – czytamy w komunikacie. Opóźnienie na obecną chwilę wynosi pół godziny, jednak wszystko może się zmienić w najbliższym czasie.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?