Tragiczny wypadek w Siedlcach. Rozpędzone auto zmiotło trzy osoby spacerujące chodnikiem

i

Autor: KPP SIEDLCE Tragiczny wypadek w Siedlcach. Rozpędzone auto zmiotło trzy osoby spacerujące chodnikiem

MAKABRA

Tragiczny wypadek w Siedlcach. Rozpędzone auto zmiotło trzy osoby spacerujące chodnikiem

2023-02-17 9:31

W środę, 15 lutego, w Siedlcach na ul. Brzeskiej doszło do makabrycznego wypadku. 26-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z jezdni i zmiótł trzy osoby spacerujące chodnikiem. Piesi trafili do szpitala. O przyszłości kierowcy zadecyduje sąd. Jak się okazało, mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania!

Tragiczny wypadek w Siedlcach. 26-latek wjechał w trzy spacerujące osoby

Na ul. Brzeskiej w Siedlcach w środę, 15 lutego, doszło do tragicznego wypadku. Za kierownicą opla siedział 26-latek z cofniętymi uprawnieniami do kierowania. W pewnym momencie mężczyzna zjechał z jezdni i wjechał w trzy osoby spacerujące chodnikiem.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potrącone osoby zostały przewiezione do szpitala w Siedlcach. Cała trójka doznała lekkich obrażeń ciała i po badaniach zostali wypisani do domów – powiedziała podkom. Ewelina Radomyska z siedleckiej policji.

Policjanci sprawdzili kierowcę w policyjnym systemie informatycznym i okazało się, że 26-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami w związku z przekroczoną liczbą 24 punktów karnych. O jego dalszych losach będzie decydował sąd.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?