Tramwaje zniknęły z centrum Warszawy. Nie będzie ich dłużej niż planowano! Ogromne zmiany

2021-07-22 13:20
Tramwaje zniknęły z centrum Warszawy. Nie będzie ich dłużej niż planowano! Ogromne zmiany
Autor: Google Street View Tramwaje zniknęły z centrum Warszawy. Nie będzie ich dłużej niż planowano

Czarny scenariusz warszawiaków właśnie się spełnia. Remont w rejonie placu Bankowego niestety się wydłuży. To oznacza ogromne utrudnienia przede wszystkim dla podróżujących tramwajami. Nie będą one kursowały na całej trasie od pl. Zbawiciela do Muranowskiej nieco dłużej niż planowano. Kiedy tramwaje wrócą na swoje trasy?

Niestety, nie wszystkie prace remontowe w Warszawie idą zgodnie z planem. Warszawski Transport Publiczny właśnie poinformował, że drugi etap remontu torowiska w rejonie pl. Bankowego nieco się wydłuży. Taką konieczność zgłosił wykonawca prac.

NIE PRZEGAP: Wypadek w Grębiszewie. Martyna ratowała innych, sama walczy o życie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Oznacza to, że utrudnienia związane z kursowanie tramwajów nie znikną 25 lipca, jak wcześniej zapowiadano. Wprowadzone w rozkładach jazdy zmiany będą obowiązywały dwa dni dłużej - do wtorku, 27 lipca.

Przypominamy, że w związku z remontem torowiska, który obejmuje południową stronę skrzyżowania al. Solidarności z Andersa i pl. Bankowym, na całej trasie od pl. Zbawiciela do Muranowskiej nie kursują tramwaje linii 11, 18, i 35. Z kolei składy linii 4, 10, 14, 15, 23, 26 i 36 jeżdżą wyznaczonymi objazdami.

Tramwaje znikają z centrum Warszawy. Zlikwidują aż 18 przystanków. Ogromne utrudnienia dla pasażerów
Autor: WTP Tramwaje znikają z centrum Warszawy

Z powodu remontu wprowadzono również zmiany w przystankach. By zminimalizować utrudnienia dla pasażerów transportu publicznego, na warszawskie ulice i tory wyjechały także zastępcze pojazdy komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje o wprowadzonych zmianach znajdziesz tutaj.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE