Trójka rannych po wypadku na Wale Miedzeszyńskim. „Popisywał się, próbował driftować”

i

Autor: Tadeusz Mróz Trójka rannych po wypadku na Wale Miedzeszyńskim. „Popisywał się, próbował driftować”

Auto wjechało w barierę energochłonną

Trójka rannych po wypadku BMW na Wale Miedzeszyńskim. „Popisywał się, próbował driftować”

2022-07-31 16:58

Poważny wypadek trójki młodych osób w Warszawie. 22-letni kierowca BMW wjeżdżając na Wał Miedzeszyński z ulicy Wersalskiej z impetem uderzył w bariery energochłonne. Zdaniem świadków zdarzenia z którymi rozmawiał nasz reporter, kierowca BMW jechał brawurowo, wykonywał niebezpieczne manewry, a nawet próbował driftować.

Nocny wypadek w Warszawie

Wypadek miał miejsce w nocy z 30 na 31 lipca około godz. 4:30. 22-letni kierowca BMW jechał ulicą Wersalską razem z dwiema koleżankami, które były w podobnym wieku. Z niewiadomych dotąd przyczyn młody kierowca wjechał w przydrożne bariery energochłonne i doszczętnie skasował swój samochód. Wskutek wypadku ranna została cała trójka, z czego jedna z młodych kobiet trafiła do szpitala w stanie ciężkim.

Kierowca jechał niebezpiecznie?

- Świadkowie mówili, że kierowca jechał bardzo szybko, popisywał się i próbował driftować - mówi nasz reporter obecny na miejscu zdarzenia. Karetka zabrała poszkodowanych do szpitala. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia do godz. 10. - Pracujemy nad ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia - mówi Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji.


Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?