Trzaskowski musiał pilnie wyjść z ratusza. Napisał do niego najlepszy KUMPEL. Wiemy, gdzie poszedł!

2021-04-22 12:42 ac
Trzaskowski musiał pilnie wyjść z ratusza. Napisał do niego najlepszy KUMPEL. Wiemy, gdzie poszedł!
Autor: MZ, archiwum se.pl Rafał Trzaskowski przed warszawskim ratuszem; zdjęcie ilustracyjne

Rafał Trzaskowski ma w stolicy rzesze zdecydowanych zwolenników, a nawet fanów. Swoją popularność zdobył nie tylko jako prezydent Warszawy, ale też jako kandydat na najwyższy urząd w państwie. Nic więc dziwnego, że jego profile w mediach społecznościowych obserwują tysiące ludzi. W ostatnich dniach Trzaskowski podzielił się nietypowym zdjęciem. W piątkowe popołudnie napisał do niego jego największy kumpel. Rafał Trzaskowski musiał czym prędzej wyjść z ratusza. Wiemy, gdzie się udał!

Rafał Trzaskowski jest jednym z bardziej aktywnych polityków w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie dzieli się swoimi przemyśleniami, gdy trzeba potrafi zrugać, nie ukrywa też swojej frustracji na rządy Prawa i Sprawiedliwości. Na Instagramie często dzieli się zdjęciami ze swoich działań i z życia stolicy. Trzaskowski nie ukrywa jednak swojego życia prywatnego i od czasu do czasu pokazuje mniej formalne zdjęcia. Nie inaczej było w ubiegły piątek, kiedy dostał tajemniczą wiadomość od swojego największego kumpla. Po jej przeczytaniu musiał zewrzeć szyki, by jak najszybciej wyjść z ratusza. Miał bowiem swoje powody, by czym prędzej udać się na warszawskie Kabaty, gdzie "umówił się" z najlepszym przyjacielem. To musiało być bardzo interesujące spotkanie! W galerii zdjęć zobaczysz, z kim spotkał się Rafał Trzaskowski:

Tajemnicza wiadomość do Rafała Trzaskowskiego

Prezydent Warszawy "umówił" się bowiem ze swoim psem Bąblem! - Bąbel pyta, o której będę. #piąteczek - napisał na Instagramie. Nie da się ukryć, że buldożek francuski to ulubiony kumpel Rafała Trzaskowskiego. Warto zauważyć, że prezydent stolicy pokazywał go w mediach społecznościowych wielokrotnie - m.in. przy okazji Sylwestra, gdy apelował do warszawiaków o niekorzystanie z fajerwerków w trosce o dobro zwierząt. Nie od dziś wiadomo bowiem, że Trzaskowski dba o zwierzęta nie tylko jako włodarz największego polskiego miasta, ale także prywatnie.

Bąbel jest czteroletnim buldogiem francuskim i w domu Trzaskowskich ma swoje własne, imienne legowisko. Pokazywaliśmy je przy okazji "oprowadzania" po domu Rafała i Małgorzaty Trzaskowskich na warszawskich Kabatach. To właśnie w tym rejonie można spotkać prezydenta na spacerach z ulubionym kumplem Bąblem. Czy deszcz czy słota, Trzaskowski często zabiera go na długie spacery. Zobaczcie, jak wygląda największy przyjaciel Rafała Trzaskowskiego w powyższej galerii zdjęć. A niżej możecie zobaczyć, jak mieszkają Trzaskowscy. Wiedzieliście, że mają w domu złote klamki?

Szczury u Trzaskowskiego! Kopią dołki przed ratuszem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE