Trzaskowski w TAKIEJ koszulce?! Wystarczy zdjęcie by zawrzało. Jednym zdaniem prezydent podbija Warszawę!

2021-02-21 11:09 Izabela Kraj
Rafał Trzaskowski
Autor: Archiwum prywatne

Spokojny weekend w Warszawie, nie ma wielkich awarii, pogoda dopisuje. Prezydent Rafał Trzaskowski postanowił rozkręcić warszawiaków jednym zdjęciem. Wrzucił na portalu społecznościowym swoje zdjęcie w koszulce Jamiroquai. Napisał tylko jedno zdanie, a już internet rozgrzał się do czerwoności od komentarzy. O co chodzi?

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wyraźnie nie może przeżyć swojej wpadki z lata, kiedy to w klubie nad Wisłą nie wytrzymał i zażądał od DJ-a zmiany muzyki. Wraca do tego nawet w środku zimy. – To moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku – powiedział prezydent Warszawy podczas imprezy w klubie. Uczestnicy imprezy, na której był prywatnie Trzaskowski, mieli wtedy narzekać na słabą muzykę, chcieli bardziej tanecznej.Opisywaliśmy tę awanturkę na se.pl Uwieczniono ją na nagraniu, które stało się hitem internetu. Prezydent Warszawy wtedy ostatecznie po negocjacjach zamówił utwór Jamiroquai.

Teraz niespodziewanie Trzaskowski znów nawiązał do tamtej sytuacji. Wrzucił na swoją stronę na facebooku zdjęcie w koszulce z napisem Jamiroquai. I zakomunikował z uśmiechem: Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki.

W wolny weekend najwyraźniej Rafał Trzaskowski ma dobry humor.

To jedno zdanie natychmiast wywołało falę dyskusji. Pod wpisem w chwilę pojawiło się tysiąc komentarzy. 

„Trochę funku nigdy nie zaszkodzi” - zauważył jeden z internautów. Inny skontrował: "Nie samym funky'em człowiek żyje!",

„Dobrze Pana widzieć w takiej odsłonie, z dystansem do Siebie i poczuciem humoru”.

„W tej całej ponurości politycznej i epidemicznej, zajadłości i nienawistnej walki ideologicznej jest pan jak promień światła prowadzący do normalnego, radosnego, pełnego słońca świata... Pana posty to zwykła, normalna codzienność, pełne też zwykłej, ale pięknej radości życia” - słodzą jedni. Drudzy atakują: „Ale co Pana skłoniło do takiego zachowania? Poczucie bycia ważniejszym od innych? (Mam na myśli poprzednią sytuację z muzyką), chciałem nawiązać do tematu – zapytał kolejny internauta. Inny mu odpowiedział: „Po prostu poprosił dj-a o jakąś ulubioną muzykę, a bufon dj zamiast wyciągnąć kij z tyłka chciał pokazać kto tu rządzi.

Niestety teraz możemy tylko powspominać atmosferę klubów na bulwarach nad Wisłą. Czy latem znów się otworzą?

Tymczasem bulwary zostały wyróżnione najważniejszą nagrodą w Europie! O nagrodzie dla bulwarów CZYTAJ TUTAJ

Latem fani Trzaskowskiego dowiedzieli się, że prezydent Warszawy lubi funk. A co jeszcze wiemy o prezydencie Warszawy. Proponujemy sprawdzić tę wiedzę w NASZYM QUIZIE!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE