Wypadek pod Lipskiem

Trzech mężczyzn uwięzionych w zmiażdżonym citroenie! Auto huknęło w drzewo pod Lipskiem [ZDJĘCIA]

2022-08-11 15:32

Poważny wypadek w gminie Sienno pod Lipskiem. Citroen berlingo z podpiętą przyczepką i trzema mężczyznami w środku zjechał z drogi i uderzył prosto w drzewo. Samochód został tak zniszczony, że poszkodowani zostali zakleszczeni w środku i zostali wydobyci przez strażaków. Z miejsca wypadku zabrały ich karetki i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Trzech mężczyzn uwięzionych w zmiażdżonym citroenie! Auto huknęło w drzewo pod Lipskiem

Trzech mężczyzn zostało poważnie rannych, po tym jak ich citroen berlingo wypadł z drogi i rozbił się o drzewo na terenie gminy Sienno pod Lipskiem. Do wypadku doszło w środę, 10 sierpnia, ok. godz. 13.20, na prostym odcinku jezdni, a kierowca miał nie dostosować prędkości do warunków panujących na drodze. Interweniujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku relacjonowali, że poszkodowani w wieku 25, 25 i 35 lat zostali uwięzieni w "mocno zmiażdżonej konstrukcji pojazdu". - Działania zastępów straży pożarnej polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływy prądu w pojeździe, wykonaniu dostępu do poszkodowanych, ewakuacji z miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, kierowaniu ruchem drogowym oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych - informują mundurowi z Lipska. Dwóch pasażerów citroena zostało zabranych z miejsca wypadku karetkami pogotowia, natomiast najciężej ranny - 25-letni kierowca - trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszyscy to mieszkańcy powiatu radomskiego.

Czytaj też: Pociąg śmiertelnie potrącił 23-latkę! Tragedia pod Radomiem

Czytaj też: Małżeństwo zginęło pod Garwolinem. Ich motocykl staranował 44-latek z Warszawy [NOWE FAKTY]

Zginęła dwójka dzieci. Matka usłyszała wyrok.
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają