Trzy kobiety potrącone przez kobietę! Szokujące zdarzenie w Przasnyszu

i

Autor: PEXELS.COM Trzy kobiety potrącone przez kobietę! Szokujące zdarzenie w Przasnyszu

SZOK

Trzy kobiety potrącone przez kobietę! Szokujące zdarzenie w Przasnyszu

2023-03-31 15:26

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 marca przy ul. Berka Joselewicza w Przasnyszu. 37-letnia kierująca pojazdem Ford Mondeo podczas manewru cofania uderzyła tyłem pojazdu w przechodzące przez jezdnię trzy starsze kobiety, w wyniku czego dwie z nich doznały obrażeń ciała!

Przasnysz. Szokujący wypadek. Trzy kobiety potrącone przez 37-letnią kobietę

We wtorek, 28 marca na ul. Berka Joselewicza w Przasnyszu doszło do wypadku. Wykonująca manewr cofania, 37-letnia kobieta, uderzyła tyłem swojego pojazdu w przechodząca przez jezdnię trzy starsze kobiety.

W wyniku czego dwie 84-letnie kobiety doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do Szpitala Rejonowego w Przasnyszu. Trzecia uczestniczka zdarzenia drogowego nie doznała żadnych obrażeń ciała i poszła samodzielnie do domu. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Przasnyszu wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – przekazała mł. asp. Ilona Cichocka z przasnyskiej policji.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii. – Przypominamy, że każdy uczestnik ruchu drogowego powinien kierować się zasadą ograniczonego zaufania. W trosce o swoje i innych bezpieczeństwo przestrzegajmy przepisy drogowe i szanujmy wzajemnie swoje prawa – dodaje policjantka.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają