Tunel i Jerozolimskie w korku, bo mistrz kierownicy nie wymierzył!

2020-12-28 22:18
TIR próbował wjechać w tunel w Al. Jerozolimskich
Autor: Tadeusz Mróz TIR próbował wjechać w tunel w Al. Jerozolimskich

Z OSTATNIEJ CHWILI! Kierowca ciężarówki próbował wjechać do tunelu z Al. Jerozolimskich w al. Prymasa Tysiąclecia. No i mu nie wyszło! Tir był za wysoki. Konsekwencje takiego braku wyobraźni ponieśli natychmiast inni kierowcy. Jerozolimskie stanęły w korku!

To nie pierwszy taki przypadek w Warszawie. Kierowcy samochodów ciężarowych jeżdżą "na pamięć" i nie zwracają uwagi na znaki informujące o dopuszczalnej wysokości pojazdu. Tak było i w poniedziałek w nocy. Kierowca ciężarówki na legionowskich numerach rejestracyjnych próbował zmieścić się w tunelu w Alejach. Ale nie wyszło. W wyniku czego zablokowany został tunel. Na miejscu  pracują służby, które muszą rozkręcić znaki, aby ciężarówka mogła bezpiecznie wycofać.

Do podobnych wypadków dochodziło wielokrotnie na ul. Ostrobramskiej, gdzie przez kilka miesięcy drogowcy remontowali wiadukt przy al. Stanów Zjednoczonych. Tam ciężarówka wbiła się w wiadukt!

PRZECZYTAJ JAK SOBIE RADZILI KIEROWCY TIRÓW NA OSTROBRAMSKIEJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE